Baldur’s Gate Benzeri Yeni RPG Oyunu: Black Geyser Çıkış Yaptı

Küçük stüdyo GrapeOcean Technologies'in geliştirdiği klasik RPG oyunu Black Geyser: Couriers of Darkness erken erişimde çıktı. Bu vesileyle oyunun yeni bir fragmanı da yayınlandı.

Bir süre önce küçük bir stüdyo olan GrapeOcean Technologies’in Black Geyser: Couriers of Darkness isimli gelecek vaat eden klasik bir RPG oyunu geliştirdiğini bildirmiştik. Geliştirici ekip, oyunun 26 Ağustos’ta erken erişimde yayınlanacağına dair bize güvence vermişti ve sözlerini tuttular.

Oyun, önümüzdeki haftaya kadar Steam‘de yüzde 10 indirim ile 36 TL fiyat etiketi ile satılacak. Şimdilik oyunun içeriği hikaye kampanyasının ilk üç bölümünü içerecek. Hayranlar, bunları tamamlayarak geliştiricilerin fikirlerini paylaşarak oyunu geliştirmelerine yardımcı olacak.

Black Geyser’in tam sürümü 2022’nin ilk çeyreğinde çıkış yapacak.

Black Geyser: Couriers of Darkness

Black Geyser: Couriers of Darkness Neler Sunacak?

Şimdiye kadar verilen bilgilere ve aşağıdaki fragmana göre oyun bizi bir açgözlülük vebasından etkilenen Isilmerald’ın fantastik diyarına götürecek. Yaratacağımız ve kontrol edeceğimiz karakter ile yoldaşlarımız bizlere eşlik edecek.

Yaptığımız her görev için (standart ücret yerine) ekstra ücret talep etmek gibi kararlarımız ve eylemlerimiz vebanın yayılma hızını etkileyecek. Ölçeği büyüdükçe, paranoyak NPC’ler daha da artacak, tüccarlardaki malların fiyatları artacak ve savaşlarda kazanılan ganimetler soyguncuları cezbedecek. En aşırı durumlarda, vatandaşlar haydutlara dönüşecek, ölüler ise dünyevi mülklerini geri almak için mezarlarından kalkacak.

Ağırlıklı olarak klasik RPG türünden esinlenen bir oyun olan Black Geyser: Couriers of Darkness, oyuncular tarafından sevilen birçok çözüm sunacak. Oyunda kötü karakter olarak oynamak isteyenler için fazladan birçok seçenek olacak.

Bu yüzden Black Geyser’ı iyi adam olarak oynamak pek eğlenceli olmayacak. Bununla birlikte, geliştirici ekip eylemlerimizin karmaşık sonuçları olacağını da söyledi. Bu, neredeyse kesinlikle RPG hayranlarını GrapeOcean Technologies’in oyununda yüzlerce saat geçirmeye teşvik edecek. Oyun muhtemelen 60 saat kadar bir oynanış süresi sunacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol