Black Desert’ün Geliştiricisi Pearl Abyss 4 Yeni Proje Duyurmaya Hazırlanıyor!

Pearl Abyss yeni projelerini 14 Kasım'da duyuracak.

Black Desert ile milyonlarca oyuncunun kalbinde yer edinen Koreli geliştirici  Pearl Abyss yeni projeler üzerinde aralıksız çalışmaya devam ediyor. Ünlü geliştirici yakında 4 yeni projesini bomba gibi oyuncular ile paylaşacak.

Şu sıralar milyonlarca oyuncu Black Desert’ün mobil platforma gelmesini beklerken oyun geçtiğimiz haftalarda Android kullanıcılarına sunulmuştu. iOS platformu için de geri sayımların yapıldığı şu günlerde geliştirici ekipten yeni bir duyuru geldi.

Yapılan duyuruya göre  Pearl Abyss, 14 Kasım’da Güney Kore’nin Busan şehrinde gerçekleşecek olan G-Star 2019’da yer alacak ve birbirinden önemli açıklamalar da bulunacakmış. Türkiye saati ile 07.00’da başlayacak ola G-Star 2019 etkinliğinde  Pearl Abyss 4 farklı ve yeni projesinini kamuoyuna açıklayacakmış.

Yapılan duyuru da yeni projelerin isimleri oyun dünyası ile paylaşılmış. Yeni projelerin isimleri ‘Shadow Arena, Plan 8, DokeV ve Crimson Desert’ olarak belirlenmiş. Etkinlik Youtube ve Twitch gibi platformlarda canlı olarak oyunculara sunulacakmış.

Yeni projeler hakkında detaylı bilgiye ulaşmak isteyen oyuncular 14 Kasım 2019 0700’dan itibaren canlı yayınlara erişebilecek ve  Pearl Abyss Connect 2019’a dahil olabilecekler.

1 Yorum

  1. Forumda hala konusu açılmadı bu 4 oyunun da bence şimdi açılmalı tartışmalar ve haberler nerelerde okunacak

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol