Black Desert

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Black Desert’ün Arayüz Tasarımı Yenilendi, Oyunculara Eğlenceli Etkinlikle Sunulmaya Başlandı!

Black Desert'ün yeni etkinlikleri ve yeni arayüz tasarımı duyuruldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

MMORPG alanında milyonlarca oyuncuya ve hayrana sahip olan Black Desert dur durak bilmeden yoluna devam ediyor. 10 milyondan fazla oyuncu tarafından eş zamanlı olarak oynanmaya devam eden yapım arayüz tasarımı ile oyuncularına yeni bir kullanış sunuyor.

blank

Yeni arayüzü ile maceracılara kullanışlı bir yapı sunan Black Desert oyun deneyimini artırmanın yanı sıra çeşitli etkinlikler ile oyunculara eğlenceli anlar sunmaya da hazırlanıyor. Oyuna gelen Av Mevsimi ile birlikte artan ödüller oyuncuların yüzünü güldürmeye hazırlanıyor. Yenilenmiş arayüz tasarımı ile oyunculara yenilikçi bir ortam sunan yapım özel etkinlikler ile de çeşitli ödüller sunacak.

Oyunculara daha rahat ve kullanışlı bir arayüz sunmayı hedefleyen geliştirici ekip yeni arayüzü ile beğenileri toplayacak gibi görünüyor. Yeni arayüz tasarımına ek olarak oyuncuların 250 ve daha fazla oyun içi para birimi olan AP’ye sahip olmaları beklenirken, aynı zamanda oyuncuların Kara Ruh’un Pençesi parçasını veya Kurtulmuş Kayalıklara ait tarihi Litograf kullanarak girebilecekleri Hasrah Kadim Harabeleri de sunulacak. Oyuncular Hasrah Kadim Harabelerini keşfedecek ve çeşitli ödüllere erişebilecekler.

Oyuncular av bölgesinde nadir eşyalardan bir tanesi olan Elkarr’ları kullanabilecek ve Elkarr Kristali’ni basit bir simya ile üretebilecekler. Ayrıca Av Mevsimi’nde özel bir etkinlik olacak ve oyuncular 16 Ekim’e kadar yüzde 50 daha fazla eşya elde etme oranına sahip olacaklar.

Son olarak Ekim ayı içerisinde oyuncuların Elion’un Göz Yaşı, Zanaatkarın Hafızası ve Lauren Aile Kutusu gibi eşyalar kazanabileceği VEFA etkinliği yayınlanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol