Black Desert

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Black Desert’e Shai Yetenek Güncellemesi Geldi!

Black Desert yeni güncellemesi ile Shai sınıfının yeteneklerini geliştiriyor.

10 milyondan fazla oyuncu tarafından dünyanın dört bir yanında oynanmaya devam eden Black Desert yeni bir güncelleme duyurusu yaptı. Yen güncelleme ile Shai’nin yetenekleri geliştirilmeye devam edildi.

Oyuna gelen Shai’nin yetenek güncellemesi ve Gizli Görevlere Meydan Oku etkinliğinin son bölümünü de oyuna getiren güncelleme olarak biliniyor. Güncelleme ile gücünün doruklarına varan Shai ve Gizli Görevlere Meydan Oku etkinliği son bölümü ile oyunculara heyecan verici anlar yaşatacak. Aynı zamanda oyunun en renkli haftası da bu güncelleme ile başlamış oldu.

Eşi benzeri olmayan bir sınıf olarak karşımıza çıkan Shai kendine has yetenekleri ile dikkatleri üzerine çekerken yeni güncelleme ile daha etkili bir hale geldi. Güncelleme ile Shai diğer sınıflar ile aynı seviyeye erişmiş oldu. Oyuncular artık ‘Sol’ elde ederek Shai’nin yeteneklerini güçlü müzik enstrumanları ile değiştirebilecekler. Shai’nin kullanılan yeteneğine göre oyuncular ‘Sol’, ‘Tring’, ud ve ‘Tute’ isimli flüt kullanabilecekler.

Virtüöz performansı sayesinde oyuncular müttefiklerine yardım edebilecek ve savaşın gidişatını değiştirebilecekler.

Oyunda yer alan Gizli Görevlere Meydan Oku etkinliği şuan dünyanın dört bir yanında oynanmaya devam edilirken, gizemi en son çözen ilk kişinin kim olduğunu gösterecek olan global bir güncelleme de aldı. Bu mücadelenin ilk 8 bölümünü tamamlayan oyuncular 9’ncu mücadele ile birlikte her bölgeden görevi ilk tamamlayan oyuncular oyun içerisinde yer alan özel rüya atı ‘Arduanatt’ın Kabusu’na erişebilecekler.

Nadir eşya kazanmak isteyen oyuncular da etkinliğin son bölümünü oynayabilmek için oyun içerisinde yer alırken, oyuncular 14 Ağustos’a kadar her gün ‘vefa’ karşılığında özel eşyalar elde şansına da sahip olacaklar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol