Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Black Desert, Yılın Geri Kalanı İçin Yol Haritasını Açıkladı

Pearl Abyss, Black Desert Heidel Şöleni 2022 etkinliğinde heyecan verici haberler paylaştı. Yepyeni bir oynanabilir dünya olan Abyss One: Magnus'u tanıtan firma, üçüncü iş birliği zindanı Yolunakea ve Kore'den ilham alarak tasarlanan yeni bölge Sabah Işığı Diyarı da dahil olmak üzere bir dizi yeni ana içerik açıklandı.

Dünyanın en sevilen açık dünya MMORPG oyunları arasında yer alan Black Desert, 20 milyondan fazla oyuncuya ev sahipliği yapan fantezi evrenini yeni içeriklerle zenginleştirmeye devam ediyor. Koreli geliştirici Pearl Abyss, dünya çapında 9 farklı dilde canlı yayınlanan interaktif Heidel Şöleni 2022 etkinliğinde heyecan verici duyurular yaptı.

Black Desert oyuncuları, 2022’nin geri kalanında yepyeni bir oynanabilir dünya olan Abyss One: Magnus, üçüncü iş birliği zindanı Yolunakea ve Kore’den ilham alarak tasarlanan yeni bölge Sabah Işığı Diyarı da dahil olmak üzere bir dizi yeni ana içerikle karşılaşacak. Duyurulan içeriklerle ilgili ayrıntılı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Black Desert’a Gelecek Yeni İçerikler

Abyss One: Magnus

black desert içerik

Magnus, zaman ve mekan üzerinde hiçbir kısıtlamanın bulunmadığı bir dünyadır. Black Desert dünyası var olduğundan bu yana bir arada varlığını sürdürüyordu ve şimdi kazara oluşan bir yarık nedeniyle oyuncular artık bu dünyaya erişebilecekler. Buranın içinde, oyuncuların kendi eylemleri ve yaratıcı hayal güçleriyle görevleri tamamlamaya çalışabilecekleri birçok farklı Abyss bulunuyor. Her Abyss, Maceracıların Magnus’a özel teçhizatları kullanarak yepyeni bir deneyim yaşaması için farklı hikaye ve durumlar barındırıyor.

Yeni İşbirliği Zindanı Atoraxxion: Yolunakea

black desert Yolunakea

Black Desert’ın üçüncü işbirliği zindanı olan Yolunakea, diğerleri gibi Atoraxxion’a eklenecek. Bu bölgeye giren oyuncular, Amarillos isimli zorlu bir boss ile karşılaşacaklar. Her yenilişinde daha fazla dayanıklılık ve güçle yeni bir forma dönüşen canavarı yenmek epey güç olacak. Pearl Abyss, Yolunakea’nın kasım ayında piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Yeni Bölge: Sabah Işığı Diyarı

black desert Sabah Işığı Diyarı

Heidel Şöleni 2022 etkinliğinde yapılan duyurulardan biri de Sabah Işığı Diyarı oldu. Black Desert’ın yeni kıtası için yayınlanan fragman, bölgenin topografyasını, mimarisini, çevresini ve diğer benzersiz özelliklerini ortaya koydu. Kore’nin son hanedan krallığı Joseon’dan ilham alan bölge, Kore mitlerine ve halk masallarına dayanan çeşitli hikayeler, görevler ve canavarlarla dolu olacak.

Yeni Ekipman ve İyileştirmeler

black desert yeni zindan

Ölen Tanrının savunma teçhizatı setinin kalan kısmı, Sabah Işığı Diyarı içeriği ile bağlantılı olarak tanıtılacak. Eldiven gibi savunma teçhizatı parçaları genellikle karakterin istatistiklerini tam olarak tamamlamak ve donatmak için bir parça olarak kullanılır. Maceracılar, önümüzdeki kış aylarında bu yeni en üst seviye ekipmanı yapmak için mücadele etmeyi dört gözle bekleyebilirler.

Yenileme güncelleme planı ilk olarak “Calpheon: Bölüm 2” sırasında duyurulduğu üzere, Paralel Elvia Diyarı ilk olarak 5 Ekim’de Kore’de ve ardından dünyanın diğer bölgelerinde tanıtılacak. Elvia Diyarı’nda avlanmak isteyen Maceracılar, sadece bir butona tıklayarak alana girebilecekler.

İçerik güncelleme duyurularına ek olarak, Heidel Şöleni sırasında çeşitli kazançlı kupon kodları da paylaşıldı. 6 Aralık’a kadar, Oyuncular bu kuponları J’nin Keskin Çekici, Valks’ın Tavsiyesi (+150) ve 2000’e kadar Cron Taşı ve Sentezlenmiş Denge Gizli Kitabı gibi çeşitli değerli eşyaları elde etmek için kullanabilecekler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.