Black Desert

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Black Desert Yeni Sınıf Guardian İçin Ön Çıkış Etkinlikleri Duyurdu!

Black Desert yeni sınıfı için oyuculara özel etkinlikler sunacak.

Efsanevi MMORPG oyunu olan Black Desert yine birbirinden yenilikler ile oyuncularına güzel içerikler sunmaya devam ediyor. Oyunun yeni sınıfı olan Guardian için uzun zamandır hazırlanan ön çıkış etkinlikleri bugün gün yüzüne çıktı.

Milyonlarca oyuncu yeni sınıf olan Guardian ile tanışmayı sabırsızlıkla beklemeye devam ederken, yeni sınıfın çıkış öncesi birkaç etkinliğe katılma fırsatı da oyunculara usnulacak. Oyuncular özel etkinliklerle özel eşya kazanma şansı elde edecekler.

Bu hafta oyunun yeni sınıfı Guardian sunuculara gelmeden önce oyuncular ön oluşturma yapabilecekler. 16 ve 29 Ocak tarihleri arasında yeni sınıf için ön oluşturma yapan oyuncular 120 dakikaya kadar 30 dakikada bir her gün Kutsanmış Elçi Parşömeni, Valks’ın Çığlığı ve Eşya Düşürme Artış Parşömeni gibi değerli eşyalar kazanabilecekler.

Oyuncuların yeni sınıfı hazırlanabilmeleri için geliştirici ekip oyunculara bazı özel etkinlikler düzenliyor. Bu etkinliklerden bir tanesi Baltanın Gerçek Efendisini Bulun etkinliği olacak. 22 Ocak’a kadar devam edecek olan bu etkinlikte Gizemli Balta’yı bulan oyuncular NPC’lerden özel görevler de alabilecek ve ardından görevleri başarı ile tamamlayarak Katkı Puanı EXP ve farklı ödüllerin sahibi olabilecekler.

Oyuncular Alustin’in görevini yaptıktan sonra elde edecekleri ödül olan Fısıltılı Ayar Kristalini, Tranan Underfoe’a vererek eritebilecekler.

Son olarak oyunun aktarım güncellemelerinin de devam ettiğini unutmadan belirtelim. Yıl sonuna kadar oyuncular aktarım becerilerini kullanarak Kara Şövalye sınıfını geliştirebilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol