Black Desert Yapımcılarından Yeni Oyun: Crimson Desert Duyuruldu

Pearl Abyss, bu ayın ilerleyen saatlerinde tam bir açıklama yapılmadan önce bugün erken saatlerde yeni bir oyunun tanıtım fragmanını gösterdi.

blank

Black Desert Online‘ın geliştiricileri bir sonraki projelerini taktim ediyorlar. Pearl Abyss, bu ayın ilerleyen saatlerinde tam bir açıklama yapılmadan önce bugün erken saatlerde yeni bir oyunun tanıtım fragmanını gösterdi.

Crimson Desert adlı oyunun tanıtım videosu, bir kurt, bir baykuş ve bir geyiği tasvir eden üç Gal görünümlü sembole odaklanıyor. Bir basın açıklamasına göre, bu hayvan figürleri yeni oyunun kurulduğu görünen dünya Pywel‘in üç bölgesi arasındaki ilişkiyi ifade ediyor.Başka pek bir şey bilmiyoruz, ancak YouTube’daki teaser’ın altındaki açıklamada “Crimson Desert, yakında çıkacak bir açık dünya aksiyon macera oyunu” diyor. Bu, muhtemelen Pearl Abyss’in 2015 MMORPG’si Black Desert Online‘dan ilham almış gibi görünüyor. Ancak şimdiye kadar yeni projenin selefinin çok oyunculu köklerinde paylaşacağına dair bir bilgimiz yok.

Crimson Desert‘in alacağı şekil ne olursa olsun, önümüzdeki hafta daha fazlasını öğreneceğiz. Pearl Abyss, oynanışa derinlemesine bakacak ve muhtemelen Pywel hakkında daha fazla bilgi ortaya çıkaracak tam bir fragmanın The Game Awards sırasında duyurucak. Bu etkinlik 10 Aralık 03.00’da gerçekleşecek ve Crimson Desert görmeyi beklediğimiz tek şey değil.

En önemlisi, hem Tom Holland hem de Eddie Vedder, hayranların hem The Last of Us Part II hem de Uncharted oyunuyla ilgili haberler alabileceğimizi tahmin ettiği şovda yer alacak.

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol