Black Desert

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Black Desert PS4 Ve Mobil İçin Duyuruldu!

Black Desert bu yıl mobil platforma gelecek.

Efsanevi MMORPG oyunu olarak milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Black Desert birbirinden güzel haberler ile gündeme geldi. Başarılı MMO oyunu dün yapılan duyuru ile PS4 ve mobil sürümlerinin yakında oyunculara sunulacağı bilgisini verdi.

Güney Koreli oyun geliştiricisi olan Pearl Abyss’in oyunu olan Black Desert tüm dünyada 10 milyondan fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanıyor. 1 milyar dolardan fazla gelir elde ederek günümüzde geniş kitlelere yayılmaya devam eden yapım, 2019’un başında Xbox One platformuna gelmişti. Yıllardır PC platformunda oynanan yapım, Xbox One platformuna gelmesi ile konsol platformuna ilk adımını atmış oldu.

Bugün GamingBolt’un yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre 2 Temmuz’da Black Desert PlayStation 4 platformu oyuncularına sunulacakmış. E3 2019’da yapılan duyuru ile bu müjdeli haber oyuncular ile paylaşılmış. Ayrıca başarılı yapım bu yıl içerisinde Black Desert Mobile olarak Android ve İOS platformu oyuncularına da sunulacak.

Oyunun mobil sürümü önce batıya gelecek ve daha sonra diğer bölgelerde oyuncuların beğenisine sunulacak. Mobil sürüm diğer sürümler ile aynı özelliklere ve içeriklere sahip olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol