Black Desert

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Black Desert Online’ın Yeni Karakteri İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Black Desert Online'ın yeni karakteri Kore'da duyuruldu. Yeni karakter Türkiye'ye gelecek mi bilinmiyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

MMORPG oyunları arasında efsanevi olarak gösterilen ve dünyada milyonlarca oyuncuya sahip olan Black Desert Online ülkemizdeki popülerliğini de arttırmaya devam ediyor.

blank

Pearl Abyss tarafından geliştirilen ve MMORPG oyun türüne damga vuran Black Desert Online, uzun bir süreden sonra ülkemize gelmiş ve milyonlarca oyuncuyu çevresinde toplamayı başarmıştı. Oldukça etkileyici bir oynanış tarzına sahip olan başarılı oyun milyonlarca oyuncuyu peşinden sürüklemeye devam ediyor. Oyunun Kore versiyonuna getirilen yeni karakter Lahn adı verilen sınıf iki adet zincirli kılıç kullanıyor.

God of War‘un ana karakteri olan Kratos‘un kullandığı Blades of Chaos’a benzeyen ve anımsatan silahları kullanmak Black Desert Online’da daha eğlenceli bir hal alacak. MMORPG oyunları arasına farklılıklar getirmeye devam eden başarılı oyun, bu karakteri şuan için Koreli oyunculara sunmuş durumda. Yeni karakter Türkiye sunucularına gelecek mi gelmeyecek mi şuan için herhangi bir açıklama bulunmuyor. Buna ek olarak yen karakterle birlikte oyuna Dreegan isimli yeni bir bölge de eklendi. İlerleyen zamanlarda çeşitli iyileştirmeler alacak olan BDO, grup destekli oynanış ögeleri de alacak. Unutmadan belirtelim BDO bu yıl içerisinde Xbox One platformuna da çıkış yapacak.

Yeni karakter videosunu dilerseniz aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol