Black Desert

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Black Desert Online Ramazan Ayını Lahn İle Kutluyor!

Black Desert Online bugün Lahn sınıfını oyunculara sunacak.

MMORPG oyunları arasında efsanevi olarak gösterilen ve milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Black Desert Online Ramazan ayının yaklaşması ile oyuncuların yüzünü güldürmeye hazırlanıyor. Oyun Ramazan ayını Lahn ile kutlama kararı aldı.

Ülkemizde ve dünyada oldukça geniş bir kitleye hitap eden Black Desert Online kısaca BDO Ramazan ayının yaklaşması ile oyuncuların yüzünü güldürmeye hazırlanıyor. 30 Nisan 2019’da yani bugün oyunculara sunulacak olan yeni  sınıf Lahn, bu yıl Ramazan ayını kutlamak için oyunculara sunulacak. Oyuncular Ramazan ayı boyunca oyun içerisinde yer alan paketleri yüzde 50 indirimler ile alabilecekler. Oyuncular ücretsiz Kalıcı Erişim elde edebilecek ve çeşitli ödüller kazanabilecekler.

Uzun bir süredir beklenen sınıf olarak bilinen Lahn, bugünden itibaren Türkiye & MENA içerisinde yer alan tüm oyuncular tarafından oynanabilir olacak. Çeşitli etkinlik ödülleri ile oyuncuları şaşırtacak olan Lahn sınıfı oyuncuların yüzünü güldürecek.

Etkinlik 1 – Lahn İle Level Atlama Keyfi

Oyuncular 2 farklı karakter ile aynı anda level atlayabilir ve ödüllerin sahibi olabilirler. Dileyenler tek bir karakter ile de bunu yapabilir.

Etkinlik 2 – Günlük Oynama Süresi

Oyuncular Ramazan ayı içerisinde hergün oyuna giriş yaparak çeşitli ödüller kazanabilecekler.

Etkinlik 3 – Ücretsiz Kalıcı Erişim

Oyuncular karakterlerini Lv. 56’ya yükselterek 7 gün boyunca oyuna giriş yaparak kalıcı erişimin sahibi olabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol