Black Desert Online

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Black Desert Online: Drieghan Ek Paketi Yayınlandı

Ejderha temalı yeni BDO ek paketi yayınlandı.

Aylar süren bekleyişin ardından nihayet Black Desert Online – Drieghan ek paketi bolca yeni içerikle beraber yayınlandı. Ejderha temalı bu yeni ek paket Pearl Abyss ve Kakao Games işbirliğinde geliştirildi. Güncelleme beraberinde 300 mücadele dolu yeni görev, yeni nodelar ve yeni ejderha boss Garmoth ile geliyor.

Drieghan, Black Desert Online evreninde ejderhaların toprakları ve eski cücelerin antik dönem evi olarak bilinen bir bölge. Maceracılar Drieghan başkenti Duvencrune’a seyahat edip farklı bir iklim ile kıtaya tanık olabilecekler. Aynı zamanda burada Sherekhan Necropolis, Blood Wolf Settlement ve Tshira Ruins gibi farklı canavar bölgeleri de bulunuyor.

Ayrıca güncellemeyle birlikte BDO’ya yavru ejderha peti de ekleniyor. Garmoth’u yenip Garmoth’s Horn eşyasını toplayabilir ve bunu özel bir ejderha petiyle takas edebilirsiniz. Ayrıca craft edilebilir yeni silah Dragon Slayer da Drieghan ek paketiyle oyuna eklendi.

Drieghan’ın çıkışını kutlamak amacıyla Black Desert Online’a yüzde 50 indirim de geldi. İndirimler 19 Kasım’a kadar devam edecek. Aşağıdan ek paketin videosunu izleyebilirsiniz, iyi seyirler!

1 Yorum

  1. Ben bu oyuna okadar emek verıdm ama k.bakmasınlar 3 4 hafta grind yap saatlerce sora takı dene o kasdın parlarla hepsı patlasın boşa emek boşa zaman kaybı sora bı tet denıcez 5 6 kere denedım gecmyor bukadar sacma + basma sistemi oldu sürece cok oyuncu kaybeder bu

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>