Black Desert

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.4

Kullanıcı


Black Desert Online Battle Royale Modu İle Kapılarını Oyunculara Açıyor!

Black Desert Online'a hayatta kalma modu geldi.

Efsanevi MMORPG oyunu olarak yıllardır milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Black Desert Online, popüler oyun modu olan Battle Royale modunu oyuncularına sunuyor.

Oyunculara yepyeni bir oyun deneyimi sunmayı hedefleyen Black Desert Online sınırları zorlamaya devam ediyor. Etkileyici savaş sahnelerine sahip olacak olan  Battle Royale modu oyun içerisine ‘Gölgeler Arenası’ adı altında geliyor. 16 Ocak itibari ile oyunculara sunulan Gölgeler Arenası maceracılara benzersiz bir oyun deneyimi yaşatıyor. Oyuna gelen yeni Gölgeler Arenası’nı usta ve yeni başlayan oyuncular aynı koşullarda deneyimleyebilecekler.

Kara Ruh’un gizemli dünyası olarak bilinen Black Desert Online yeni modu ile oyunculara daha önce görülmemiş bir PvP içeriğini oyuna dahil ediyor. Günümüzün en çok oynanan ve tüm dünyayı kasıp kavuran Battle Royale modu MMORPG oyunlarına da sıçramayı başardı. Black Desert ekibi de oyunculara farklı bir deneyim sunmak için hayatta kalma modunu oyuna dahil ederek benzersiz bir PvP deneyimi sunuyor.

Black Desert ekibi yeni mod için çok özel ve yepyeni bir harita tasarladı. İki farklı oyun moduna ev sahipliği yapan bu  modda oyuncular dilerlerse 50 kişilik bir haritada tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verecek, dilerlerse de takım arkadaşları ile Takım Arenası’na katılarak ortak bir mücadeleye girecekler. Gölgeler Arenası’nda en son hayatta kalmayı başaran oyuncu unvanlara ve özel ödüllerin sahibi olacaklar.

Oyuna dahil olamayan ve oyunu zor bulan oyuncular, Gölge Arenası ile daha kolay bir şekilde Black Desert keyfini çıkarabilecekler. Gölgeler Arenası’na katılan oyuncular oyuna daha iyi adapte olabilecek ve daha hızlı bir şekilde kendilerini geliştirebilecekler. Gölgeler Arenası ile oyuncular Battle Royale modunu Black Desert Online içerikleri ile oynama fırsatı sunuluyor. Henüz erken erişimde olan Gölgeler Arenasına oyuncular hafta içi 19:00 – 01:00 saatleri arasında ve hafta sonu 13:00 – 01:00 saatleri arasında giriş yapabilecekler.

Gölgeler Arenası’na dahil olmak isteyen oyuncular 7 günlük deneme sürümü ile Black Deser’e giriş yaptıktan sonra Gölgeler Arenası için sıra alacaklar. Oyuncular sıraları geldiğinde arena içine kara bir ruh olarak giriş yapacaklar. Oyuncular kara ruhun canını kaybetmeden harita üzerinde bir bedene girmeliler ve oyuna dahil olmaları gerekecek. İlk girilen vücut ve sınıf ile birlikte Gölgeler Arenası’nda boy gösterebileceğiz.  Oyuncular etraftaki kutuları açarak ve canavarları öldürerek becerilerini geliştirebilecek ve ek eşyalar elde edebilecekler.

19 Ocak – 27 Ocak tarihleri arasında da hafta sonları 16.30 itibari ile GM’ler etkinlik için Gölgeler Arenası’na gelecekler. Bu etkinlikte oyuncular GM’leri yakalamaya çalışacaklar. Ayrıca oyuncular çeşitli görevleri başaracaklar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol