Black Desert

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Black Desert Mobile’ın North Mediah Bölgesi Erişme Açıldı

Black Desert Mobile'a yeni görevler ve içerikler geldi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

MMORPG oyunları arasında oldukça popüler bir konumda yer alan Black Desert Mobile yeni gelişmeler ile gündeme gelmeye devam ediyor. 3 Mart yani dün itibari ile mobil oyunculara North Mediah alanı sunuldu.

blank

Milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapmaya devam eden Black Desert Mobile oyuncularına yenilikler sürmeye devam ediyor. Dün itibari ile Black Desert Mobile oyuncularına North Modeah adındaki alanı sunmaya başlayan Koreli geliştirici bu alan ile birlikte oyuncuların karşısına yeni görevler, yeni hikâyeler ve bir sürü başka içerik sunacakmış.

Bugün Altchar’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre oyun içerisine gelen North Mediah alanı ile Black Desert Mobile dünyası genişletilmiş. Bu alan ile oyunculara yeni içeriklerin yanı sıra çok sayıda yeni görevin de sunulduğu belirtilirken oyuncular yeni alanda seviyelerini yükseltmeye devam edebilecek, ekipmanlarını geliştirebilecek ve daha iyi donanımlara erişilebilecekler.

North Mediah alanında karakterlerini tamamlayan oyuncular yeni alan içerisinde ihtiyaç duydukları becerilere de erişebilecekler.

Bölgenin oyuncularına özel içerikler de getiren yeni alan yepyeni içerikler ile yine oyuncuların yüzünü güldürecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol