Black Desert

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Black Desert Mobile’a Yeni Bir World Boss Geliyor

Black Desert Mobile'a yeni bir world boss geliyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Pearl Abyss, Black Desert Mobile‘a yepyeni bir World Boss olan Nouver‘i içeren başka bir ücretsiz güncellemeyle getiriyor. Geliştiriciler yeni gelecek olan world boss için “Maceracıların yol boyunca kum fırtınaları, sıcak çarpması ve hipotermi yaşadıkları söylendiği için ulaşılması kolay olmayan bir çöl ejderhasıdır” diyor.

blank

Black Desert 55. ve üstü seviyedeki mobil oyuncular yeni bir ganimetin yanı sıra bir meydan okuma ve yeni bir eşya’ya sahip olabilecekler. Bu hedeflerin her ikisine de Çölün Zalimi Nouver ile ulaşılmalıdır. Loe ejderhaya ulaşmak için katlanması gereken çeşitli çevresel tehlikeler önermekle birlikte, muhtemelen asıl zorluk, yaratığı savaşta yenmektir.

World boss olan Nouver, respawn rotasyonunu Kzarka ve Karanda ile paylaşacak. Oyuncular yaratık göründükten sonra iki saat boyunca savaşa girebilir ve yenilmesi her oyuncunun performansına göre ödüller verecektir. Hasar Derecesi ile ölçülecek ve ganimetin kalitesi herkes için ayrı olacaktır.

Dünya Patronu eklemesinin yanı sıra, Black Desert, bir sonraki güncellemede tanıtılacak yükseliş sistemini içeren daha kalıcı oyuncular için birkaç yeni etkinlikte getiriyor.

  • Yükseliş becerileri oyuncuları daha güçlü hale getirecek
  • Sistem 24 Şubat 2020‘den itibaren hafta içinde açıklanacak
  • Belirli olaylara ihtiyaç duyacağınız için başka etkinliklere de başlayabilirsiniz
  • Epik zırh seti olacak

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol