Black Desert

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Black Desert Mobile 24 Ekim’de Lansmana Çıkacak!

Black Desert Mobile'ın yarın lansmana çıkması bekleniyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

MMORPG dünyasının efsanevi oyunu olarak nam salan ve günümüzde dünyanın dört bir yanında 10 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan Black Desert Mobile yakında Android ve iOS platformunda da oynanabilir olacak.

blank

Pearl Abyss’in milyonlara ulaşan oyunu olan Black Desert önce Kore daha sonra da farklı ülkelerde lansmana çıkmış, günümüze kadar popülerliğini yitirmemiş bir MMORPG oyunu olarak oynanmaya devam ediyor. Yaklaşık 1 aydır Google Play üzerinde ön kayıtlarda yer alan yapım yakında hem Android hem de iOS platformunda oynanabilir olacak.

Dünyanın farklı noktalarında yer alan 150’den fazla ülkedeki oyuncuları ortak bir dünyada karşı karşıya getirecek olan Black Desert Mobile dinamik becerileri ve benzersiz sınıfları ile mobil platforma geliyor. Oyunculara heyecan verici savaş deneyimi sunacak olan yapım canlı grafikler eşliğinde ayrıntılı karakterleri karşımıza çıkaracak.

Oyuncular mobil sürümde karakterlerini diledikleri gibi özelleştirebilecek ve her türlü detayı kişiselleştirebilecekler. Oldukça zengin içerikler ve geniş özelleştirme seçenekleri oyuncuların beğenisine sunulacak.

24 Ekim 2019’da Android ve iOS platformu oyunculara sunulması beklenen yapım oynaması ücretsiz olarak lansmana çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol