Black Desert

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Black Desert Kısa Süreliğine Steam’de Ücretsiz Oldu!

Black Desert kısa süreliğine Steam'de oynaması ücretsiz oldu.

Yılların eskitemediği efsanevi MMORPG oyunu olan Black Desert tüm dünyada 10 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanıyor. Devasa çok oyunculu olarak oyuncuları karşı karşıya getiren yapım kısa süreliğine Steam’de bedava oldu.

Koreli şirket Pearl Abyss tarafından geliştirilen ve yayınlanan Black Desert geçtiğimiz yıl ülkemize gelmişti. Normalde 19.00 TL gibi bir fiyat etiketi ile Steam’de satılan yapım, kısa süreliğine oynaması ücretsiz olurken aynı zamanda yüzde 50’de indirimli olarak satışlarına devam ediyor. Türkçe dil desteğine de sahip olan oyunda gerçek bir dünyada klan ve kale savaşlarına katılarak aksiyon dolu saatler geçirebilirsiniz.

Sık sık Steam’de oynaması ücretsiz olan yapım, yaklaşık 6 saat boyunca oynaması ücretsiz olarak yer alıyor.

Kendine has devasa haritası ile oyunculara geniş bir içerik sunan geliştirici ekip, ticaret sistemi ile de oyunculara en iyi MMORPG deneyimlerinden bir tanesini sunuyor. Muazzam grafik açıları ile savaşları en iyi şekilde karşımıza çıkaran oyun saatler sonra indirimsiz fiyat etiketi ile satışlarına devam edecek.

Dileyen oyuncular 6 saat boyunca Black Desert’dü ücretsiz olarak oynayabilir ve eğer beğenirlerse yüzde 50 indirimli olarak 9.50 TL gibi bir fiyat etiketi ile satın alabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol