Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Black Desert – Dark Knight Figür İncelemesi (Hayranlık İçerir)

Piyasadaki en popüler çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunlarından biri olan Black Desert Online, birçok farklı sınıfa sahip. Bu içeriğimizde, büyülü kılıç ustası Dark Knight’ın en az kendisi kadar etkileyici olan figürüne yakından bakacağız.

Güney Koreli Pearl Abyss tarafından geliştirilen devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu Black Desert, tüm dünya gibi ülkemizde de geniş bir kitleye sahip. İlk kez piyasaya sürüldüğü 2015 yılından bu yana türünün en popüler oyunları arasında yer alan MMORPG, oyuncuların aralarından seçim yapabileceği birçok farklı sınıfa sahip.

Hem güzelliği hem de ölümcül dövüş yetenekleri ile öne çıkan Dark Knight, bu sınıflardan biri. Onları yaratan tanrıça Sylvia’nın çocukları arasındaki ana gruplardan biri olan Vedir’in bir üyesidir. Ayın takipçileri olarak, güneşin takipçileri olan Ganelle’ye karşıdırlar.

Dark Knight Figürü Kutusundan Çıktı!

dark knight figür

Şu anda masamın üstünde, Dark Knight sınıfının harika bir figürü bulunuyor. Pearl Abyss ve Gaming in Turkey’in hoş sürprizi ile ofisimize adım atan figür, ilk bakışta kendine hayran bırakmayı başarıyor. Öncelikle devasa bir kargo ile karşılaştığımı belirtmeliyim. Boyut konusunda ufak bir tereddüt yaşadığım sırada, ebatın aslında etkileyici derecede titiz bir paketlemeden kaynaklandığını gördüm.

Kutuyu açtıkça hem karaktere hem de yan parçalarına hayran kaldım. Olağanüstü bir detaycılık ve işçiliğe sahip olan Dark Knight figürü, Blitzway ortaklığında tasarlandı. 550 mm uzunluğunda ve 400 mm genişliğinde olan figür, paket dahil yaklaşık 7 kilogram ağırlığa sahip. Karakterin zırhındaki her bir detay ustalıkla işlenmiş. Özellikle sırttan aşağıya doğru inen pelerin ve sağ kolu saran zırh gerçekten çok etkileyici görünüyor.

black desert figur

Son derece kaliteli bir malzemeden üretilen figür, gül işlemelerinin olduğu kayayı andıran ağır bir kaidenin üzerine oturtuluyor. Standa takılan mor dallar ise Dark Knight figürünü harika bir şekilde tamamlıyor. Bu dallar ayrıca alttan mavi LED ışık da saçıyor. Açma/kapama düğmesi, kaidenin hemen üzerinde yer alıyor. Arka tarafta ise gerekli enerji sağlamak için bir USB Type-C girişi bulunuyor. LED’ler karanlıkta açıldığında ortaya gerçekten etkileyici bir görüntünün çıktığını söylemem gerek.

Kriegsmesser Silahı Oldukça Havalı Görünüyor

dark knight figuru

Black Desert’a aşina olanların bileceği üzere Dark Knight sınıfı, silah olarak son derece büyük bir bıçak olan Kriegsmesser’ı kullanır. Hem yakın hem de menzilden saldırmayı sağlayan bu silah, figürün can alıcı detayları arasında yer alıyor. Gül figürünün olduğu zırhlı kola tutturulan Kriegsmesser, oldukça havalı görünüyor.

Pearl Abyss ve Blitzway ortaklığında tasarlanan Dark Knight figürü, 522 dolarlık satış fiyatına sahip. Bu da, güncel kur ile yaklaşık 7.745 TL gibi paraya denk geliyor. Hem kurun yüksek olması hem de vergi oranı, yurt dışından bir ürün satın almayı giderek zorlaştırıyor. Fakat Türkiye’deki durumdan bağımsız olarak Black Desert figürünün kesinlikle her kuruşunu hak ettiğini net bir şekilde söyleyebiliriz. Dilerseniz daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Bu güzel hediye için Pearl Abyss ve Gaming in Turkey‘e çok teşekkür ederiz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.