Black Desert

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.4

Kullanıcı

Black Desert 22 Ağustos’ta PlayStation 4 Platformuna Gelecek!

Black Desert'ün PlayStation 4 platformuna geleceği tarih belli oldu.

MMORPG oyunları arasında oldukça popüler olan Black Desert günümüzde Xbox One ve PC platformunda milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Bugün oyunun PlayStation 4 platformuna ne zaman geleceği belli oldu.

Ülkemizin dışında yıllardır oynanan Black Desert, geçtiğimiz yıl Steam üzerinde bilgisayar oyuncularına sunulmuştu. 4 Mart 2019 itibari ile Xbox One platformuna gelen oyun günümüzde 20 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanıyor. Şu sıralar Steam üzerinde yüzde 50 indirimli olarak satışlarına devam eden oyun, 9 Temmuz’a kadar 9.50 TL fiyat etiketine sahip.

Geçtiğimiz aylarda PlayStation 4 platformuna da geleceğini duyuran yapım, bugün gelen bilgilere göre 22 Ağustos’ta PlayStation 4 platformu için lansmana çıkacak. GamingBolt’un yapmış olduğu habere göre Pearl Abyss, 22 Ağustos’ta Black Desert’ü PS4 oyuncularına sunacakmış. Şuan PlayStation Store üzerinde ön sipariş edilebilir olan yapım, satın alan oyuncular tarafından 2 gün önceden erişilebilecek. Ayrıca ön sipariş eden oyuncular bazı oyun içi öğeler de kazanabilecekler.

Oyunun PS4 sürümünde sahil kasabaları, çöller ve çok daha fazla içerik sunulacak. Oyun içerisinde farklı sınıf becerileri de kazanabilecek olan oyuncular yeni içerikler de keşfedebilecekler. 20 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahip olan yapım 1 milyar dolardan fazla da gelir elde etmeyi başardı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol