Black Book Tam Sürümü 10 Ağustos’ta Çıkış Yapacak

Morteshka'nın Slav RPG oyunu Black Book'un çıkışına çok az kaldı. Ağustos ayında tam sürümünü oynayabileceğiz.

Slav iklimlerinin ve RPG türünün hayranlarna güzel bir haberimiz var. Rus stüdyo Morteshka’dan geliştiriciler, yeni prodüksiyonlarının çıkış tarihini açıkladı. Black Book‘un tam sürümü 10 Ağustos‘ta çıkacak. Oyun PC, PlayStation 4, Xbox One ve Switch’te yayınlanacak.

Bu, geliştiricilerin portföyündeki ikinci oyun. Black Book‘ta oyuncuları yerel folklordan ilham alan gizemli yaratıklarla dolu 19. yüzyıl Rusya’sına götürülecek. Vasilisa adında genç bir kızın rolünü üstleniyoruz. Kaderi bir cadı olmaktı ama o kaderini reddetti ve sevgili erkeğiyle ilişki kurmaya karar verdi. Ne yazık ki, kısa bir süre sonra, adam gizemli koşullarda öldü. İşte o zaman kadın kahraman, adını taşıyan kitabı aramaya karar verdi. Bu kitap, herhangi bir isteği yerine getirme gücüne sahip.

Black Book

Black Book 20 Saatlik Oynanış Süresi Sunacak

Geliştirici ekip, oyuncuları yaklaşık 20 saatlik oyun süresi sağlayan ilgi çekici bir hikayenin beklediğini garanti etti. Ayrıca oyunda bulunan diyalogların 150 bin kelimeden oluşmasıyla da övündü. Bu yüzden çok kısa bir senaryodan şikayet edemeyiz. İlginç olan, oyunun geliştirilmesi sırasında ziyaret ettiğimiz yerlerin görünümünü çoğaltmak için çaba sarf edildi. Aksiyonun geçtiği Perm şehri, yerel müzeden alınan eski haritalara dayanarak yeniden yaratıldı.

Black Book‘un 24.99 dolara mal olacağı da ortaya çıktı. Türkiye fiyatı henüz açıklanmadı. Hatta çıkış haftasında satın alanlar yüzde 15 indirime sahip olacak. Öte yandan, emin olmayan oyuncular bir prolog içeren demo sürümünü deneyebilir. Bu sayede ana karakterin sihirli güçlerini nasıl kazandığını görebiliriz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol