Black Book Bu Yıl Tüm Platformlara Gelecek!

Black Book bul yıl içerisinde oyuncuların karşısına çıkacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

2020 yılı içerisinde çıkış yapacak oyunlar arasında yer alan Black Book karanlık atmosferi ile oyuncuları sürükleyici bir RYO dünyasına götürecek. Yapım ilerleyen aylarda hem konsol hem de bilgisayar platformuna çıkış yapacak.

2020 yılına girmemiz ile birlikte piyasaya birbirinden güzel oyunlar çıkmaya başladı. Geçtiğimiz yıl oldukça hareketli günlere ev sahipliği yapan Steam yeni yıl da birbirinden güzel oyunları oyuncular ile buluşturmaya devam ediyor. Steam üzerinde sergilenmeye başlanan Black Book’de bu yılın beklenen oyunları arasında yer alıyor.

PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformu için Morteshka tarafından geliştirilmeye devam edilen yapım tüm platformlarda HypeTrain Digital imzası ile yayınlanacakmış.

VGCharzt’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz güncel gelişmelere göre Black Book macera yüklü bir RPG oyunu olarak bu yıl piyasaya çıkış yapacakmış. Yapılan haber içerisinde oyunun çıkış tarihine dair net bir bilgi yer almazken oyunun İngilizce ve Rusça olmak üzere iki farklı dil desteğine sahip olacağı belirtiliyor.

Farklı karakterlerin de yer aldığı yapım içerisinde hikâye odaklı bir oynanış yer alacak. Hızlı ve tempolu bir yapıda oyuncular ilerlemeye çalışacaklar.

Minimum Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
  • İşlemci: Intel Core i3 3.0 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 / AMD Radeon R9 280X
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol