Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni DC Filmi Black Adam, Resmi Fragmanı ile Karşımızda

Bu yıl vizyona girecek yeni DC filmlerinden Black Adam'ın resmi fragmanı yayınlandı. Başrolünde Dwayne Johnson'ın olduğu yapım, 21 Ekim'de izleyicilerle buluşacak.

Heyecanla beklenen Black Adam fragmanı nihayet yayınlandı. DC’nin anti-süper kahraman filmi, etkileyici görsel efektleri ile izleyicilere harika bir deneyim yaşatacakmış gibi görünüyor. Ünlü çizgi roman karakterinin beyaz perdedeki yüzü olan Dwayne Johnson, filmde inanılmaz derece güçlü bir varlık olarak karşımıza çıkacak.

Tıpkı Superman gibi kurşun geçirmezlik, uçma ve ışık hızında hareket etme gibi yeteneklere sahip olan Black Adam, ilk olarak 1945 yılında The Marvel Family çizgi romanının ilk sayısında görünmüştü. Jaume Collet-Serra tarafından yönetilen uyarlama, DC Genişletilmiş Evrendeki (DCEU) 11’inci film olarak karşımıza çıkacak.

Black Adam’ı Dwayne Johnson Canlandırıyor

black adam fragmanı

Black Adam, yüksek ahlakı nedeniyle büyücü Shazam tarafından halefi olarak seçilen Teth-Adam adlı eski bir Mısırlı’dır. Teth-Adam, “Shazam” sihirli kelimesini söylediğinde, süper güçlü bir varlık olan Mighty Adam’a dönüşür, ancak güçlerinin getirdiği ağırlığı kaldıramaz ve hırslarının kurbanı olur.

Dünyayı kendisinin yönetmesi gerektiğine karar veren Mighty Adam, firavunu devirir ve Mısır tahtına geçer. Bu ihanete öfkelenen Shazam, halefinin adını Black Adam olarak değiştirir ve onu evrendeki en uzak yıldıza sürgün eder. Black Adam fragmanının Shazam filmiyle herhangi bir bağlantısı yok gibi görünse de, iki karakter aslında birbirlerinin baş düşmanı.

Filmde Johnson’a Aldis Hodge (Hawkman), Pierce Brosnan (Dr. Fate), Quintessa Swindell (Cyclone) ve Noah Centineo (Atom Smasher) gibi isimler eşlik edecek. Yeni DC filmi Black Adam, 21 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri resmi fragman ile başbaşa bırakalım.

Black Adam Fragmanı

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.