Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Birdman Yönetmenin Yeni Filmi Bardo’nun Fragmanı Yayınlandı

Alejandro González Iñárritu'nun yeni filmi Bardo'nun fragmanı yayınlandı.

Alejandro González Iñárritu’nun yeni filmi Bardo, yeni bir fragman ve 22 dakikalık çalışma süresinin kısaltıldığına dair bir onay aldı. Netflix, Birdman yönetmeninin 4 Kasım’da belirli sinemalarda gösterime girecek ve 16 Aralık’ta abonelik hizmetine katılacak olan False Chronicle of a Handful of Truths adlı bir sonraki filminin fragmanını paylaştı.

IndieWire tarafından bildirildiği üzere, filmde de oldukça büyük bir değişiklik oldu. Filmin süresi belirtilenden 22 dakika daha sürecek ve toplam uzunluğu 2 saat 32 dakika olacak. Iñárritu, Venedik Film Festivali ve Telluride’deki gösterimlerinin ardından filmi kısaltmaya karar verdi. Yönetmen IndieWire’a “Filmim son halini aldı ve bunun için çok heyecanlıyım.” dedi.

Yönetmen, Bardo’nun Süresinden Memnun

Bardo

Bardo, prestijli bir uluslararası ödül aldıktan sonra ülkesine dönen hayali bir Meksikalı gazeteci ve belgesel yapımcısını konu alacak. En yeni fragman muhtemelen size bunların hiçbirini söylemeyecek ancak görsellik cephesinde sunacak çok şeyi olan bir film vaat ediyor gibi görünüyor.

Genel olarak filmin incelemeleri karışık, bazı eleştiriler ise uzunluğuyla ilgili. Iñárritu ayrıca IndieWire’a film için henüz herhangi bir inceleme okumadığını söyledi ve “Sağlıklı zihinsel durumum için tek bir inceleme okumadığımı tekrar doğrulamak istiyorum. Birleşen tüm noktaları benden daha iyi bilen kimse yok” ifadelerini kullandı.

Görünüşe göre Iñarritu, Bardo’nun ilk kurgusunun dört saatten fazla sürdüğünü kaydetti ancak aynı zamanda filmin uzunluğunun onun en büyük endişesi olmadığı konusunda ısrar etti.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.