Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bir YouTuber Tuvaletten Oyun Bilgisayarı Yaptı!

YouTube kanalı Basically Homeless, klozete bilgisayar sistemi kurdu. Artık tuvalet yaparken, fps oyunları oynayabilirsiniz.

Bir YouTuber, kullanılan bir tuvaletin içine sistem kurarak bilgisayar oluşturdu. Artık hem tuvaletinizi yapabilir hem de aksiyon oyunları oynayabilirsiniz. YouTuber Basically Homeless, elektronik mağaza Microcenter ile gerçek bir tuvaletin içine sistem kurmak için gerekli tüm tesisatı sağlama amacıyla anlaşma yaptı.

Sayısız birçok kişi, telefonlarında oyun oynarken tuvalete gidiyor. Bundan dolayı tuvalette oyun oynamak günümüzde kulağa absürt gelmiyor. Fare, klavye, monitör gibi tüm parçaları kullanan Basically Homeless 120hz FPS atıcılar oynamasına izin verecek bir kurulum oluşturdu ve bu sürecin tüm detaylarını bir video ile paylaştı.

YouTuber, Tüm Aşamaları Videoya Aldı

YouTuber

Önce özel bir parçayla sifon kısmına su duvarı yapıldı. Duvarın susuz tarafına da bilgisayar parçaları takıldı. Bunun asıl amacı, oyun oynarken sifonu çekebilmenizi sağlamaktı. Ayrıca, kapağın içinde bilgisayarın serin kalmasına yardımcı olan bir fan da eklendi. Tuvalet ilk kez su kaynağına bağladığında, su duvarı başarısız oldu ve bilgisayarı korumak için ekstra parçalar gerekti.

Ancak, artık her şey bitti ve tuvalet ile PC hibriti oldukça etkileyici oldu. Öndeki büyük bir oyuk sayesinde hem çalışan tuvaleti hem de çalışan bilgisayarı görebilirsiniz. Basically Homeless‘a göre, bu tuhaf bilgisayarı oluşturmak için temel tesisatın ve porselen kesmenin öğrenilmesi gerekiyordu. Ve YouTuber, tüm bunları öğrenerek bir ilke imza attı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.