Bir Söylentiye Göre Spider-Man, Just Cause 4 ve Gold Club 2019 Şimdi PlayStation’a Geliyor

Oyun dünyasının önde gelen oyunları PlayStation'a geliyor olabilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Marvel’s Spider-Man, Just Cause 4 ve The Golf Club 2019 PlayStation Now’a doğru yola çıkıyor olabilir. Fransız sitesi JeuxVideo’da son zamanlarda yayınlanan bir reklam, PS4 çevrimiçi hizmetine gelen üç oyunu gösteriyor.

Fransız sitesi JeuxVideo‘nun mobil sürümünde kısa süre önce yayınlanan bir reklamı paylaşan bir ResetEra kullanıcısına göre Sony, geçmiş nesillerin en büyük münhasırlarının yanı sıra diğer popüler başlıkları da PlayStation Now hizmetine ekliyor.

Sızan reklam, Marvel’s Spider-Man, Just Cause 4 ve The Golf Club 2019’u gösteriyor ve (Fransızca okuyamasak da) oyunların PlayStation Now serisine gelişini anlatıyor. Spider-Man, Just Cause 4 ve The Golf Club 2019 için Avrupa PlayStation Store listesine de “Şimdi PS’de oynamaya devam et” listeleri eklendi. Ancak, bu haberlerin hala Sony tarafından onaylanacağını veya reddedileceğini unutmayın.

Tartışılan sızıntı eğer doğru olduğu ortaya çıkarsa – aynı zamanda birçok oyuncunun şu anda ihtiyaç duyacağı bir şeye benziyor, çünkü beğenilen Spider-Man oyunu evde saatlerce ek eğlence sunacak. Durum ilerledikçe sizi güncelleyeceğimizden emin olacağız. O zamana kadar güvende kalın.

Daha fazla söylenti için, Spider-man 2’nin AltChar’ın kendi Hayaletinin nezaketinde olduğunu düşündüğünüzde nasıl daha erken gelebileceğini kontrol edebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol