Fortnite

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

8

Kullanıcı

Bir Söylentiye Göre Fortnite Bölüm 2 Sezon 2 TakeOver Olarak Adlandırılıyor

Fortnite Bölüm 2 Sezon 2'nin adının TakeOver olacağı yönünde bir sızıntı yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Epic Games‘in piyasayı sarstığı ve sürekli olarak oyuna getirdiği yenilikler ile günden güne oyuncu sayısını arttıran ve güncel oyuncularını da oyunda tutmayı başardığı Fortnite‘ın bir söylentiye göre Bölüm 2 Sezon 2’nin adı TakeOver olacak.

Epic Games, çıkacak olan teaser’ları artan beklentiyle birlikte hızlandırmaya başladı. Yeni şifreli görüntüler ve gizemli web sayfaları ortaya çıkıyor ve veri madencileri yeni sezonun başlığını çıkarmak için çoktan araştırma yaptılar ve yeni sezonun başlığının TakeOver olduğunu söylediler.

Bu, Epic Games Launcher uygulamasını inceleyerek bilgi alan sızıntıcı Hypex‘e göre, bunun halka açık olarak kullanılacak bir takma ad yerine sezon için kullanılan dahili bir kod adı olabileceğini söylüyor. Diğer sızıntılar, haritanın orta adasının önümüzdeki sezon için yeniden çalışacağını ve kasabanın etrafına boyanmış gizemli altın yüzün aslında Fortnite ikinci bölümden Kaos Ajanı’nın olduğunu gösteriyor.

Bazı hayranlar da gelecek sezonun helikopter içereceğini tahmin ediyorlar, çünkü teaser görüntülerinden biri helikopter pisti işaretine benzeyen bir sembol içeriyor. Paylaşılan daha fazla detay arasında gemiler, gök gürültüsü ve şimşek ve bir piramit yer alıyor.

Fortnite Bölüm 2 Sezon 2’nin 20 Şubat 2020 tarihinde çıkması bekleniyor

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol