Bir Söylentiye Göre Elden Ring Tamamlandı Ve 2020 Yılı İçerisinde Piyasaya Sürülecek

Yeni çıkacak bir söylentiye göre Elden Ring'in geliştirmesi tamamlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...
Bir Söylentiye Göre Elden Ring Tamamlandı Ve 2020 Yılı İçerisinde Piyasaya Sürülecek

NeoGaf kullanıcısı Arctos‘un en son bilgilerine göre From Software‘in aksiyon RPG oyunu Elden Ring 1 Ekim – 31 Aralık 2020 arasında piyasaya sürülecek. Şu anda hata düzeltme ve optimizasyon aşamasında. Oyun ayrıca yeni nesil konsollar için de planlanıyor.

From Software’ın şimdiye kadar ki en büyük projesi olarak bilinen Elden Ring ile söylentiler gelmeye devam ediyor. E3 2019’da duyurulduğundan beri oyunu merakla bekleyen kalabalık oyunla ilgili en ufak bir bilgiyi dahi bilmek istiyorlar ancak geliştirici adeta radyo sessizliğine bürünmüş durumda.

Elden Ring ile ilgili bilgiler oldukça az ve çıkış tarihi henüz belirlenmedi, ancak NeoGaf kullanıcısı Arctos’un en son verdiği bilgilere göre oyun tamamlandı ve bu yılın son bahar aylarında çıkışını gerçekleştirecek.

Arctos’a göre oyun şu anda hata düzeltme ve optimizasyon aşamasında ve Elden Ring’in PC, PlayStation 4 ve Xbox One‘a ek olarak yeni nesil konsollar içinde geleceğini söylüyor. Arctos’un verdiği bir diğer bilgi ise oyunun çıkış tarihi oldu. Arctos’a göre oyun 1 Ekim – 31 Aralık tarihleri arasında çıkacak.

Elbette bunların resmi bir açıklama olmadığını ve sadece birer iddia olduğunu unutmayın.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol