Call of Duty: Warzone

MMOFPS
Takip Et
9.7

Mükemmel

6.2

Kullanıcı

Bir Söylentiye Göre Call Of Duty’nin Yeni Oyunu İle Birlikte Warzone Haritası Eklenecek

Yeni bir söylentiye göre Call of Duty'nin yeni oyununun çıkması ile birlikte Warzone'a yeni haritalar eklenecek. Bu söylenti Call of Duty videoları çeken bir YouTuber tarafından ortaya atıldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Youtube‘da Call of Duty videoları çeken TheXclusiveAce‘den büyük bir sızıntı var. Sızıntıya göre, Call of Duty’nin yeni çıkacak oyunu ile birlikte Call of Duty: Warzone‘a yeni haritalar gelecek. Bildiğiniz gibi Warzone’da şu an oynanabilen tek bir harita var.

Call of Duty oyuncuları uzun zamandır Activision’ın yeni oyunu duyurmasını beklerken söylentiler ve sızıntılar çıkmaya devam ediyor. Yeni bir söylentiye göre Activision, oyunu henüz tam olarak olarak hazır olmadığı için erteledi, ancak YouTuber’ın son sızıntısına göre Call of Duty 2020 aslında tamamen oynanabilir campaign moduna sahip.

Bunun yanı sıra YouTuber, yeni oyunun gelmesi ile birlikte Call of Duty: Warzone’a yeni bir harita geleceğini söyledi. Bu yeni gelecek haritanın yanı sıra ayrıca Zombie modu’da oyuna geri dönecek. Yeni gelecek olan haritanın Rusya’da bir bölge olacağı söyleniyor. Haritanın çoğu karla kaplı, madenler, kimyasal laboratuvar, hava istasyonu, kayak pistleri ve batarya adında konumlara sahip olacak.

Dahası, haritanın ortasında daha önce TheGamingRevolution tarafından sızdırılan büyük bir göl var. Harita Verdansk’tan daha açık ama aynı zamanda biraz daha küçük. Bu yeni gelecek olan Call of Duty oyunu ile birlikte “Mall” adında karmaşık bir harita’nın yanı sıra toplam’da 6 yeni harita olacağı söyleniyor.

Çıkan sızıntıların tamamına buradan erişebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol