Bir Söylentiye Göre Assasin’s Creed’in Yeni Oyununda God Of War’ın Dev Yılanı Olacak

Assassin's Creed: Valhalla'da God of War oyunundan Jormungdr canavarının olacağı söyleniyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Assassin’s Creed: Valhalla‘nın sızdırılmış başarılar listesi sayesinde, God of War‘da da ortaya çıkan efsanevi bir yılan olan Jormungandr‘in oyunda olacağını ve daha da önemlisi oyuncuların onunla savaşacağını biliyoruz.

blank

Assassin’s Creed: Ragnarok, Assassin’s Creed: Valhalla veya Ubisoft‘un popüler aksiyon-macera serisindeki bir sonraki taksitin adı, kesin olan bir şey var, İskandinavya’yı keşfedip İskandinav mitolojisinin gizemlerini ortaya çıkaracağız.

Ubisoft henüz yeni oyunu resmi olarak onaylamadı, ancak bazı güvenilir kaynaklar ve sızıntılar sayesinde, oyuncuların yolculuğunda karşılaşacakları oyun, dünya ve bazı efsanevi yaratıklar hakkında birkaç şey biliyoruz.

Bunlardan biri, son God of War oyununda buluşacağınız bir deniz yılanı olan Jormungandır. Assassin Creed: Valhalla başarılar listesinden son zamanlarda çevrimiçi sızdırılmış, başarılarından biri olarak adlandırılır. Tamamlandığında oyuncuları 30 puanla ödüllendirdiği için oldukça büyük bir görev.

Ne yazık ki, şu anda bu patronun nasıl savaşacağını tam olarak bilmiyoruz. Shadow of Colossus ve erken God of War oyunlarına benzer bir büyük savaş kazanabiliriz, çünkü muhtemelen çoğu oyuncunun yaratık büyüklüğü göz önüne alındığında beklediği şey budur.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol