Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bir Netflix Dizisi Daha İlk Sezonun Ardından İptal Edildi

Genç vampirlerin birbirini avlama hikayesini konu alan Netflix dizisi First Kill, iptal edildi. Dizi, maliyete karşı beklenen izlenme oranını karşılayamadı.

Netflix’in iptal kararları genellikle görüntülenme sayısının, proje için harcanan paraya denk gelmemesinden kaynaklı oluyor. Sarah Catherine Hook ve Imani Lewis’in rol aldığı First Kill, çoğunlukla gelecek vadeden yeteneklere sahipti. Ayrıca Netflix‘in Top 10 izleyici rakamlarına göre dizi iyi bir performans sergiledi.

10 Haziran’da vizyona giren First Kill, yayınlandığı ilk üç günde İngiliz listelerinde Top 10 arasına girdi. Toplam 30.3 milyon saat görüntülenme ile 7. sırada yer aldı. İlk yayın haftasında 48.8 milyon saat izlenerek Stranger Things 4 ve Peaky Blinders Sezon 6’dan sonra 3 numaraya yükseldi.

Netflix Dizisi First Kill Son Sezonunu Yayınladı

Netflix Dizisi First Kill

Kaynaklara göre, çoğu Netflix hitinin dayanma gücüne sahip olmayan dizi, hala beklenen izlenme oranına sahip olmadı. First Kill, Schwab’ın yazdığı kısa bir öyküye dayanıyordu. Öykü, genç vampir Juliette‘in güçlü bir aile arasında yerini alabilmek için ilk cinayetini gerçekleştirme zamanı ile başlıyor. Gözünü kasabadaki Calliope adlı yeni bir kıza çeviren Juliette, beklediğinden daha farklı şeylerle karşılaşıyor. Her ikisi de birbirini öldürmenin o kadar kolay olmayacağını anlıyor.

Oyuncu kadrosu; Elizabeth Mitchell, Aubin Wise, Jason Robert Moore, Gracie Dzienn, Will Swenson, Phillip Mullings Jr., Dominic Goodman ve Dylan McNamara’yı içeriyordu. Senarist Schwab’ın yanı sıra Belletrist Productions aracılığıyla Roberts ve Karah Preiss, yönetmenliği üstlendi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.