Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

BioShock Remastered İçin 5 GB HD Doku Paketi Yayımlandı

BioShock Remastered için 2.300'den fazla dokuyu elden geçiren HD doku paketi oyunculara sunuldu. Tüm detaylar haberimizde.

2K ekibi tarafından biz oyun severlere sunulan, gelecek temalı bir yapıyı bünyesinde barındıran ve nişancı ile aksiyon deneyimi ile ön plana çıkan BioShock Remastered için yeni modlar yayınlanmaya devam ediyor. Şimdi ise yepyeni bir paket, oyunun dokularını bir hayli yükseltiyor ve daha net bir şekilde oyunu oynamamızı sağlıyor. Bu sürüm daha çok oyuna yeni başlayanlar veya tekrar bir giriş yapmak isteyenlere hitap ediyor.

BioShock’un orijinal sürümü bildiğiniz üzere 2007 yılında piyasaya sürüldü. Diğer taraftan Remastered paket ise 2016 yılında oyunculara sunuldu. Şimdi ise geldiğimiz noktada yeniden düzenlenmiş sürüm için 2.300’den fazla dokuyu elden geçiren HD doku paketi yayınlandı. Bu da klasik nişancı oyununu PC’de tekrar oynamak isteyenler için gerçekten de zorunlu diyebiliriz.

BioShock Remastered Artık İyi Dokulara Sahip

BioShock Remastered genel olarak oyuncular tarafından sevilse de bazı doku hatalarını bünyesinde barındırıyor. Düşük çözünürlüklü dokuların varlığı sebebiyle oyun bazı noktalarda bulanık bir şekilde görünüyor. Ancak yeni HD doku paketiyle beraber bu durum tamamen ortadan kaldırılıyor. Mod geliştiricisi ‘FCH823‘ tarafından bizlere sunulan yeni sürüm içerisinde düşük çözünürlükteki varlıkların hepsi yüksek çözünürlüklü hale geliyor.

49518 1585297321slide 2

Söylenildiği gibi bu mod yalnızca BioShock Remastered sürümü için geçerli. Dolayısıyla 2007 yılı içerisinde çıkış yapan orijinal sürümle herhangi bir şekilde uyumlu değil. Yine mod geliştiricisi tarafından aktarıldığı üzere yeni dokular oyunun sanat tarzını koruyor. Çoğu yapay zeka destekli HD doku paketinin güzelliği de buradan kaynaklanıyor. Mod dikkatinizi çektiyse buradan indirebilir ve kolay bir şekilde kurabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.