Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bim Oyuncu Ekipmanları Getiriyor! (3 Haziran 2022)

Bim, 3 Haziran Cuma günü birçok oyuncu ekipmanını indirimli şekilde satışa sunacak.

Bim oyuncu ekipmanları ile oyun severlere ucuz ürünler sağlayacak. Birkaç gün sonra satışa sunulacak olan gaming ürünleri kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Masadan halıya, fareden denetleyiciye birçok ürünü satışa sunacak olan Bim, 3 Haziran Cuma günü tüm ürünlerini satışa çıkaracak.

Gaming Çalışma Masası, Gaming Halı, RGB Gaming Kablolu Mouse, RGB Mouse Pad ve PS4 Joystick gibi Bim oyuncu ekipmanları oldukça uygun fiyattan satışa çıkacak. Uygun fiyatlı gaming ekipmanların detaylarını ve fiyatlarını aşağıda inceledik. Eğer ihtiyacınız olan bir ürün var ise, 3 Haziran günü size en yakın Bim şubesine gitmelisiniz.

Bim Oyuncu Ekipmanları – 3 Haziran 2022

Bim Oyuncu Ekipmanları
Bim Oyuncu Ekipmanları, 6 taksit fırsatı sunacak.
 • Bim Gaming Çalışma Masası: RuumStore’un normalde 740 TL’den satışa sunduğu 120 cm x 60 cm x 71 cm ebatlarında bir masa. Masanın Bim’deki fiyatı ise 599 TL olacak.
 • Bim Gaming Halı: Eğer odanıza şıklık katmak isterseniz 115×150 cm ebatlarındaki “Eat, Play, Sleep, Repeat” temalı bu halıya sahip olmak isterseniz, 199 TL karşılığında satın alabileceksiniz.
 • Bim Gaming Ayak Altı Halı: Eğer çalışma masasını satın alacaksanız veya hali hazırdaki masanızın altına koymak isterseniz bu ayak altı halısı yine yukarıdaki halı ile aynı temada olup daha küçük boyutlusu olarak 29.90 TL karşılığında satışa sunulacak.
 • RGB Gaming Kablolu Mouse: Bim oyuncu ekipmanları arasında en dikkat çekenlerden birisi olan RGB Mouse; 7200 DPI seviyesi, 9 farklı fonksiyon tuşu, makro özelliği ve RGB aydınlatması ile 165 TL karşılığında satışa sunulacak.
 • RGB Mouse Pad: Eğer ışıklı mouse pad arıyorsanız, 70 cm boyutundaki bu devasa fare altlığı macro usb girişi ve 7 farklı renk seçeneği ile 125 TL karşılığında satışa sunulacak.
 • PS3 Joystick: Bim oyuncu ekipmanları arasında yine dikkat çeken bir ürün, eski olmasına rağmen PS3 denetleyicisi oldu. Eğer ucuz bir alternatif denetleyici arıyorsanız, 115 TL karşılığında satın alabilirsiniz.
 • PS4 Joystick: Polosmart’ın ürünü olan bu denetleyici, kablosuz, çift titreşim, LED şarj göstergesi ve kulaklık girişi ile PC’de oyun kalitenizi arttıracak. Ürünü, 3 Haziran Cuma günü Bim mağazalarından 299 TL karşılığında satın alabilirsiniz.
 • Şarjlı Çok Amaçlı Joystick Standı: Eğer yukarıdaki denetleyiciyi şarj edecek bir stand arıyorsanız, 69 TL karşılığında bu şık standı satın alabilirsiniz.

Bim Aktüel günleri özelinde sınırlı süreli ve sınırlı stokla satışa sunulacak ucuz Bim oyuncu ekipmanları 3 Haziran Cuma günü satışa sunulacak. Siz de bu ürünlere sahip olabilmek için, size en yakın Bim şubesine gidebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.