Bilgisayar Platformu İçin Duyurulan Griftlands Epic Store’da Lansmana Çıktı!

Griftlands PC oyuncularına sunuldu.

Bilgisayar platformu için duyurulan Griftlands Epic Store üzerinde lansmana çıkacak. Steam’de 2020 yılında lansmana çıkacak olan yapım, Epic Store’a özel olacak. Yapım 25.00 TL fiyat etiketine sahip.

Politika ve bilim kurgu oyunu olarak ifade edilen Griftlands tek oyunculu bir yapıya sahip. Renkli içeriklerin yer aldığı yapımda desteler oluşturacak ve yolumuza devam etmeye çalışacağız. Çeşitli kartların yer aldığı yapımda her kartın kendine özgü yetenekleri yer alacak. Bu kartların içerisinde farklı savaşçılar da bulunacak. Oyuncular seçtikleri karakterler ile karşılarına çıkan düşmanları etkisiz hale getirmek için hamleler yapacaklar.

Oyun içerisinde edindiğimiz arkadaşlarımız, topladığımız kartlar ve aldığımız kararlar oyun içerisinde hayati önem taşıyan unsurlar arasında ye alacak. Keşfedilebilir içeriklere de sahip olan oyunda benzersiz çok sayıda görevde yer alacak. Tek oyunculu bir yapı eşliğinde maceracı Sal’ı oynayacak, oyun içerisinde ilerledikçe de yeni kartlar ile karşılaşacağız.

Klei Entertainment imzası ile geliştirilen ve yayınlanan yapım, oyunculardan gelecek olan geri bildirimler kapsamında güncellemeler alacak. Oyun sadece İngilizce dil seçeneğine sahip olarak oyuncuların beğenisine sunuldu.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol