Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Beyond Good and Evil 2 Ekibine Önemli Bir İsim Dahil Oldu

Beyond Good and Evil 2, Ubisoft tarafından terk edilmedi. Oyun üzerinde çalışmaların devam ettiğine dair resmi bir onay aldık.

Beyond Good and Evil 2, ilk kez E3 2017’de halka açık olarak gösterildi. Daha sonra, Ubisoft yalnızca 2020’ye kadar düzenli olarak yeni bilgiler açıkladı. O zamandan beri şirket, oyunun geliştirme sürecinin devam ettiğini kanıtlayacak herhangi bir bilgi sağlamadı.

İnternette yalnızca Beyond Good and Evil 2 hakkında söylentiler çıktı ve bunların en sonuncusu diğer şeylerin yanı sıra testlerin başlamasıyla ilgiliydi ancak bugün, geliştiricilerden birinden oyunun terk edilmediğine dair resmi bir onay aldık. Sarah Arellano‘nun Twitter profil açıklaması yakın zamanda güncellendi. Kadın, hesabını güncellemenin kısa sürecini gösteren bir video yayınlayarak durumu insanlara anlattı.

Beyond Good and Evil 2 Baş Yazarı Değişti

Beyond Good and Evil 2

Bunun nedeni, Arellano’nun yakında çıkacak olan Beyond Good and Evil 2’nin baş yazarı olduğunu duyurması oldu. Videosunu “İşi yapma sırası bende” sözleriyle özetledi. İyi ama Sarah Arellano kim? Daha önce World of Warcraft (bir anlatı tasarımcısı olarak) ve yakında çıkacak olan Saints Row yeniden başlatması (baş senarist) üzerinde çalışmış bir senarist.

Profil güncelleme gönderisi, Beyond Good and Evil 2’nin ilk resmi onayı oldu diyebiliriz. Şimdiye kadar, oyunun terk edilmediğine dair tek onay, Ubisoft’un finansal raporlarından gelmişti. İlk Beyond Good & Evil’in yaratılması, bir süre önce oyun endüstrisinden ayrıldığını resmen açıklayan Michel Ancel’in sorumluluğundaydı. O sırada, oyununun devamının emin ellerde olduğuna, üzerinde çalışıldığına ve oyuncuların yakında sonuçları göreceğine dair güvence verdi.

Bu olayın üzerinden neredeyse iki yıl geçti ve yakın zamana kadar Beyond Good and Evil 2 radardan çıktı. Belki de Arellano’nun gönderisi oyunla ilgili yeni resmi bilgilerin gelişini müjdeliyordur ancak, bir sonraki Ubisoft Forward’ın gerçekleşmesinin planlandığı Eylül ayında bir zamana kadar bu konuda daha fazla şey öğrenmeyebiliriz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.