Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Better Call Saul Yeni Bölümünün Adı Breaking Bad Olacak!

Better Call Saul'un gelecek haftaki bölümü Breaking Bad olacak. Bölüm 1 Ağustos'ta yayınlanacak.

Better Call Saul’un gelecek haftaki bölümünün adı “Breaking Bad” olacak. Daha önce Breaking Bad‘in “Better Call Saul” başlıklı bir bölümü bizi Jimmy McGill/Saul Goodman ile ilk kez tanıştırdı. Dizinin baş rolleri Peter Gould ve Vince Gilligan’ın potansiyel olarak Breaking Bad’in başrolleri Jesse ve Walt’ın yakında spin-off dizisinde yer alabileceğini ima etti.

Oyuncuları heyecanlandırmak için Better Call Saul’un resmi Twitter hesabı daha önce bu yılın nisan ayında, bu özel bölümden bir kareyi tweetledi. Bölüm başlığı henüz AMC’nin resmi web sitesinde yayınlanmadı. Haber, TVPassport adlı bir Kanada TV listeleri web sitesinde ortaya çıktı.

Breaking Bad Bölümü 1 Ağustos’ta Geliyor

Breaking Bad

Ancak bir kulüp AMC’ye ulaştı ve şirket bölümün adını onayladı. “Better Call Saul”da; Jesse’nin arkadaşı Badger, Walt ve Jesse’nin Saul Goodman adında köhne bir ceza avukatı tutmasına neden olan bir operasyonda tutuklanıyor. Saul, Walt’tan rüşvet almayı reddedince o ve Jesse, Saul’u kaçırır ve onu öldürmekle tehdit eder.

Better Call Saul’da önemli karakterler olan Lalo Salamanca ve Ignacio Vargas’ı ilk olarak bu bölümde öğrendik. Better Call Saul 6. sezon 11. bölüm 1 Ağustos Pazartesi günü yayınlanacak. Ancak Türkiye’den erişim olup olmadığı henüz belli değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.