Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bethesda’nın Indiana Jones Oyunundan Yepyeni Fragman Geldi

Raiders of the Lost Ark ve The Last Crusade filmleri arasında geçen Indiana Jones and the Great Circle, MachineGames tarafından geliştiriliyor.

Yayıncılığını Bethesda Softworks ve geliştiriciliğini MachineGames stüdyosunun üstlendiği Indiana Jones and the Great Circle için yepyeni bir fragman yayınlandı. Xbox Games Showcase 2024 etkinliği kapsamında ortaya çıkan yeni video, hem sinematik ara sahneleri hem de oyun içi görüntüleri bizlere sunuyor. Aynı zamanda oyunun nasıl bir yapıya sahip olacağını da bu içerikten görebiliyoruz. Dolayısıyla haberimizin en altından izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Raiders of the Lost Ark ve The Last Crusade filmleri arasında geçen yeni oyun birinci şahıs kamera bakış açısıyla ilerleyebileceğimiz bir yapıyı bizlere sunuyor. Oyunda tamamen tek oyunculu bir deneyim yer alırken aynı zamanda arka planda hikaye odaklı bir sistem bulunuyor. Büyük gizemlerden birini ortaya çıkarabileceğimiz ve yılların 1937’yi gösterdiği yapımda Great Circle ile bağlantılı antik bir gücü açığa çıkarmak tamamen bizim işimiz oluyor.

Indiana Jones’un Yeni Macerası Yolda

Indiana Jones and the Great Circle için yayınlanan fragmanı biraz daha derinlemesine göz atacak olursak, öncelikle oyunun hangi ortamlarda geçeceğini ve karakterimizin nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebiliyoruz. Hayranların uzun süredir beklediği ve genel olarak Uncharted ve Tomb Raider‘a benzeyen bir yapıyla karşı karşıya kalabileceğimiz yapım son Wolfenstein serisinin arkasındaki ödüllü stüdyo MachineGames tarafından geliştiriliyor.

Indiana Jones and the Great Circle 2024 06 09 24 001

Klasik karakterimizle beraber ilerlediğimiz oyunda keşiflerin ön planda olduğunu söyleyebiliyor ve aynı zamanda aksiyon sistemi sayesinde yumruk atabiliyır, silahımızla ateş edebiliyor ve daha fazla detaylı düşmanları ortadan kaldırabiliyoruz. Beklenen yapımlar arasında yer alan Indiana Jones and the Great Circle, Xbox Series ve PC (Steam ve Microsoft Store üzerinden) için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Ayrıca oyun Xbox Game Pass üzerinden de erişilebilir olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.