Bethesda Rage 2’nin Beta Oynanış Videosunu Yayınladı!

Rage 2'nin oynanış videosu adeta nefesleri kesiyor.

Bethesda’nın en çok beklenen oyunlarından birisi olarak haberlerde kendine yer bulan Rage 2, 14 Mayıs 2019’da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için lansmana çıkacak. Bilgisayar platformu için Steam’de yayınlanmayacak olan yapım yeni yayınlanan beta oynanış videosu ile yine ağızları açık bırakmayı başardı.

İlk sürümü ile oyuncuların beğenisini kazanmayı başaran ve ikinci sürümünü geçtiğimiz yıl duyurarak oyun dünyasını heyecanlandıran Rage, 14 Mayıs’ta ikinci sürüm ile oyuncuların karşısına çıkacak. Birinci şahıs kamera açılarına sahip olacak olan oyunda aksiyon ve gerilim bir an olsun peşimizi bırakmayacak. Dün akşam saatlerinde YouTube üzerinden Rage 2’nin betasına dair bir oynanış videosu yayınlayarak Bethesda, animasyonlara ve grafiklere de dikkat çekmeyi ihmal etmiyor.

Yayınlanan oynanış videosundan söz edecek olursak 10 dakikalık bir süreye sahip. Eşsiz grafikler, akıcı oynanış ve kaliteli görsel efektlerin yer aldığı videoda aksiyon ve gerilim yüklü dakikalar bizleri bekliyor olacak. Silah seslerindeki başarı akıcı oynanışa da yansımış. Benzersiz silah modelleri ile düşmanları etkisiz hale getireceğimiz oyunda harita genişliği de oldukça tatmin edici görüyor.

Ayrıca oyun içerisinde ilerledikçe sürekli yeni içerikler karşımıza çıkmaya da devam edecek. Yerleşim yerlerinde karşımıza çıkacak olan düşmanlar ile çarpışacak ve hayatta kalabilme mücadelesi vereceğiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol