Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bethesda’ nın Merakla Beklenen Oyunu Prey’ den Yeni Video Geldi

Prey'den kafa karıştırıcı video geldi

Bethesda, bugünlerde yavaş yavaş tekrar gün yüzüne çıkmaya başladı. Bethesda’ nın merakla beklenen oyunu PREY’ in, Bethesda’ nın Youtube kanalından yeni bir videosu paylaşıldı. Oyuncuların büyük beğenisi ile karşılanab videonun içeriğinde sürpriz vardı. Çünkü bu video ile birlikte Bethesda’ nın hiç bahsetmediği birşeyi fark ettik. Videoda kullanıcıların tepkisini merak eden Bethesda olumlu tepki almış görünüyor.

 

Videoyu bu kadar farklı kılan şey ise videoda gözüken karakterin bu sefer kadın olmasıydı. Çünkü önceki videolarda ana karakterimiz bir erkekti. Bu videodan sonra Bethesda’ nın yaptığı açıklamada ise, oyunda cinsiyet seçmenin olacağını belirtti. Ancak bu durumun genel ilerleyişi hiçbir şekilde etkilemeden ilerleyeceğini belirtti. Aynı zamanda cinsiyeti ne olursa olsun karakterimizin ismi Morgan Yu olacak. Sanırım karakter ismi seçiminde hem kadın hem de erkeğe verilen isimlerden birini tercih etmelerinin sebebi de açıklanmış oldu.

 

http:https://www.youtube.com/embed/7iR2uwSXGiE

 

Bethesda’ nın açıklamalarına göre oyunun hikayesine etki edecek asıl etkinin oyuncuların kendi yaptığı seçimler olduğu açıklandı. Prey’ den beklediklerimiz bir hayli fazla. Umarım bunun karşılığını verebilecek bir oyun olur. Prey, 2017′ de PS4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.