Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bethesda, 2024 Yılının Büyük Starfield Planlarını Açıkladı

Starfield için 2024 yılı içerisinde büyük değişiklikler gelmeyi bekliyor. Bu kapsamda oyuna yeni iyileştirmeler ve güncellemeler dahil olacak.

Bethesda tarafından oyunculara sunulan uzay temalı aksiyon rol yapma oyunu Starfield için yeni açıklamalar yapıldı. Yapılan açıklamalarla beraber 2024 yılı içerisinde beklenen değişimlerin geleceği aktarıldı. Önümüzdeki yıl oyun içerisinde oyuncuların istediği değişiklikler yer alacak ve bununla beraber de oyun deneyimi daha da iyileştirilecek.

Bildiğiniz üzere Starfield içerisinde birçok gezegen bulunuyor. Bu gezegenleri ve evrenleri dilediğiniz gibi keşfedebiliyorsunuz ve uzay geminize atladığınız gibi buraları seyahate çıkabiliyorsunuz. Ancak oyun kapsamı nedeniyle elbette birçok hatayı ve sorunu bünyesinde barındırıyor. Bunun dışında oyuna eklenecek olan birçok yenilik oyuncular tarafından bekleniyor ve geliştirici ekip ise önümüzdeki yıl oyuna büyük eklemelerin olacağını, düzenli hata düzeltmelerinin ve yaşam kalitesi iyileştirmelerinin ekleneceğini aktarıyor.

Starfield Resmi Mod Desteğine Kavuşuyor

Starfield oyunu içerisinde farklı farklı bölgelere doğru ilerleyebiliyor, yıldızlar arası maceraya çıkabiliyor ve buraları dilediğiniz gibi keşfedebiliyorsunuz. Bethesda seyahat sistemini elden geçireceğini ve bu kapsamda daha iyi bir sistemin önümüzdeki yıl ekleneceğini belirtiyor. Bunun dışında kontrol ettiğimiz uzay gemisine çeşitli özelleştirme seçenekleri eklenmesini bekliyoruz. Bu seçeneklerle beraber uzay gemisine yönelik oldukça fazla yeni içeriğin eklenmesi hedefleniyor.

Starfield 2024

Bu özelliklerin dışında bildiğiniz gibi bu yıl içerisinde geliştirici ekip 2024 yılında oyuna resmi mod desteğinin ekleneceğini açıklamıştı. Aynı şekilde önümüzdeki yıl bu resmi desteğin eklenmesi bekleniyor ve bununla beraber de daha iyi oyun modlarının oyuna dahil edilmesi planlanıyor. Böylece hem oyuncu toplulukları hem de mod geliştiricileri bu resmi araçtan yararlanabiliyor ve oyunun kapsamı bu şekilde daha da derinleşebiliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.