Besiege Erken Erişimden Çıktı, Yapım V1.0 Güncellemesine Kavuştu

Besiege 5 yılın ardından tam sürüme geçiş yaptı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

2015’in Ocak ayında Steam üzerinde erken erişime çıkış yapan Besiege 5 yılın ardından nihayet erken erişimden çıktı. Oyun dakikalar önce Steam üzerinde v1.0 güncellemesini oyunculara sundu ve tam sürüme geçişini ilan etti.

Spiderling Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan Besiege 5 yıldır Steam üzerinde bilgisayar platformu oyuncuları tarafından erken erişim oyunu olarak oynanıyordu. Geçtiğimiz aylarda yapılan duyuru ile 18 Şubat’ta erken erişimden çıkış yapacağı belli olan yapım sözünü tuttu ve biraz önce v1.0 güncellemesini oyuncularına sundu. Normalde 18.50 TL fiyat etiketine sahip olan oyun, erken erişimden çıkması şerefine 25 Şubat’a kadar yüzde 50 indirimle 9.25 TL olarak satışlarına devam edecek.

V1.0 güncellemesi ile oyun içerisine yeni düşman modelleri, yeni kaleler, gizemlerle dolu eski ve yeni bir çöl adası, çarpıcı görseller, yeni zorluk seviyeleri ve daha fazlası geldi. Özellikle yeni çöl adası oyuncuların beğenisini kazanacak çok sayıda yeni içeriği karşımıza çıkaracak.

Yeni adaya ek olarak oyun içerisine otomasyon blokları geldi. Oyuncular otomasyon blokları ile makineler için otomatik mekanizmalar oluşturabilecek, tek bir düğmeye basarak art arda birkaç eylemi gerçekleştirebilecekler.

Son olarak yen güncellemenin oyun içerisindeki hataları da ortadan kaldırdığını unutmadan belirtelim.

Güncelleme detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol