Berserk and the Band of the Hawk 13 Eylül’e Kadar İndirimde

Asla indirime girmeyen oyun sonunda indirimli olarak satışta.

Hem PC hem de PS4 platformlarının sevilen anime türü oyunu çıktığı günden beri hiçbir zaman indirime girmemesi ile meşhurdu. Bu klişe bugün itibari ile kırıldı ve asla indirime girmeyen oyun 13 eylüle kadar indirime girdi.

Oyun genel yapısı itibari ile yıllardır süre gelen serilerdeki konuları ele almakla kalmıyor, aynı zamanda Millennium Empire’ın Falcon’una kadar uzanıyor ve bize bir yığın beysbol karakteri ve referansı da sunuyor.

Berserk and the Band of the Hawk Neden Oyuncu Kaybetti?

Berserk and the Band of the Hawk

Oyun önümüzdeki birkaç yıl daha hayatta kalacak gibi dursa da franchise son yıllarda oldukça büyük bir destek aldı. 2013’te biten bir film üçlemesinin uyarlaması bir kenara yeni bir anime serisi de gördük. Artı olarak ta yaratıcı Kentaro Miura’nın manga çizgisi de geçen mayıs ayında hayatı trajik bir şekilde son bulana kadar hala aktifti.

Berserk and the Band of the Hawk 2016 yılında çıktı, ancak o zamandan beri çekirdek PS4 ve PC platformlarında çok nadir satışa sunuldu. Bu hafta bu değişiyor çünkü iki platformunda marketi oyunu %60 oranında indirimli bir şekilde mağazasına koyuyor.

PS4 indirimi 16 Eylül gece yarısı 02:59’a kadar, Steam indirimi ise 13 Eylül gece yarısında sona eriyor. Ek senaryo ve Select DLC paketleri de indirime dahil olarak satışta.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol