Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bendy and the Dark Revival’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Joey Drew Studios, yaklaşan korku oyunu Bendy and the Dark Revival için planlanan çıkış tarihiyle birlikte yeni bir fragman yayınladı.

Bendy and the Ink Machine geliştiricisi Joey Drew Studios, devam oyunu Bendy and the Dark Revival’ın çıkış tarihi olan 15 Kasım 2022‘yi açıkladı. Korku serisindeki ilk oyun, 2017’den başlayarak iki yıl boyunca bölümler halinde yayınlandı. Bendy and the Ink Machine çoğunlukla olumlu karşılandı, birkaç ödül kazandı ve aynı zamanda büyük bir kitle kazandı.

1930’lar ve 40’lardan kalma bir çizgi filmi andıran stilize bir dünyaya sahip olan oyun, BioShock serisinden de büyük ölçüde ilham aldı. Bendy and the Ink Machine, eski işyeri Joey Drew Studios’u ziyaret eden ve şirketin bazı çizgi film karakterlerinin artık hayatta olduğunu öğrenen Henry Stein adında emekli bir animatörün hikayesini anlatan bir hayatta kalma korku oyunuydu.

Bendy and the Dark Revival Neler Sunacak?

Bendy and the Dark Revival

Bugün ise yeni bir fragman, Bendy and the Dark Revival‘ın 15 Kasım 2022’de PC için çıkacağını ortaya koydu. Ayrıca Xbox ve PlayStation sürümleri daha sonraki bir tarihte sunulacak ancak bunun son nesilde mi yoksa şimdiki nesilde mi olacağı belli değil. Kısa video, güzel bir görsel revizyonla birlikte serinin ticari marka grafiklerinin korunduğunu ve ilk oyundaki oyun mekaniğinin birçoğunun Bendy ve Dark Revival’da mevcut olacağını gösterdi.

Oyuncular bir kez daha kendilerini Joey Drew Studios aracılığıyla birinci şahıs bakış açısıyla gezinirken bulacaklar ve engellerin üstesinden gelmek ve “mürekkep lekeli” düşmanları yenmek için çeviklik, gizlilik ve çevresel bulmaca çözme mekaniklerini kullanmaları gerekecek. Bu sefer oyuncular, kendini mutasyona uğramış ve gizemli güçlere sahip bulan karikatürist ve animatör Audrey’i canlandıracak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.