Belediye Başkan Adayı Gençlere Espor Müjdesi Verdi!

Ak Parti Bakırköy Belediye Başkan Adayı Mehmet Umur espor alanında önemli adımlar atmayı planlıyor.

Günümüzde milyonlarca doların döndüğü espor turnuvaları ülkemizde ve dünyada yoğun bir ilgi görürken oyuncu kitlesi de her geçen gün artıyor. Fortnite, CS:GO, PUBG ve diğer oyunlar tüm dünyada milyonlarca dolar dağıtmaya devam ediyor.

Ülkemizdeki espora olan ilgi gazete haberlerine bile konu olmaya devam ederken seçime sayılı günler kaldığı şu sıralar adaylarda vaatlerde bulunmaya başladılar. Bu vaatler arasında öyle bir vaat var ki espor oyuncularının yüzünü güldürecek cinsten.

Ak Parti Bakırköy Belediye Başkan Adayı Mehmet Umur, Bakırköy’deki Cem Karaca Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiği bir toplantı ile belirlediği 41 projeyi açıkladı. 30 yıldan daha fazla bir süredir Bakırköy’de yaşadığını belirten Mehmet Umur, ilçenin tüm ihtiyaçlarını bildiğini belirtirken, birkaç konuya da değindi.

Metmet Umur eğitim, kültür, sanat, e-spor yatırımları, otopark çözümleri ve yeşil alan çalışmaları gibi pek çok konuda önemli vaatler de bulundu.

Mehmet Umur yaptığı konuşmada espor alanında da önemli adımlar atılacağını belirtirken, “Son zamanlarda özellikle gençlerimiz tarafından e-spor alanına büyük bir ilgi var. İlçemizde de Bakırköylü gençlerimizin faydalanabileceği e-spor organizasyonları ve bu organizasyonların gerçekleştirileceği alanlar oluşturmayı planlıyoruz” diye ekledi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol