Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bedava Game Pass Üyeliğiyle Gelen Xbox Series S Başlangıç Paketi Duyuruldu

Xbox Series S Başlangıç Paketi, standart konsol paketiyle aynı fiyattan çıkmasına rağmen, 3 aylık ücretsiz Game Pass Ultimate içerecek.

Microsoft, yeni bir Xbox donanım paketini duyurdu. Xbox Series S Başlangıç Paketi, adlandırıldığı şekliyle Xbox ekosistemine yeni başlayan kişileri hedef alan bir paket olacak. Resmi web sitesinde 9.999 TL olarak ücretlendirilen paket, 512 GB Series S ve üç aylık Xbox Game Pass Ultimate ile birlikte gelecek. Yeni paket 31 Ekim‘de Microsoft Store’da ve dünya çapındaki perakendecilerde satışa sunulacak.

Konsolun tavsiye edilen satış fiyatı da zaten 9.999 TL olduğu için 360 TL değerindeki Game Pass Ultimate bedavaya gelmiş olacak. Xbox ekosistemine yeni katılacaksanız, harika bir başlangıç fırsatı olduğunu belirtelim. Bu arada, konsolun tavsiye edilen satış fiyatı gözünüze ucuz gözükebilir ancak konsol ülkemizde genellikle 11.999 TL‘den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Xbox Series S Başlangıç Paketi Avantajları

Xbox Series S Baslangic Paketi Avantajlari

Xbox Game Pass Ultimate, abonelerin Microsoft’un tüm birinci taraf yeni oyunlarına ve ayrıca üçüncü taraf yayıncıların oyun hizmete katılmasıyla giderek büyüyen bir ücretsiz oyun kütüphanesine erişmesine olanak sağlıyor. Ayrıca yine Game Pass içerisine dahil olan EA Play sayesinde, Battlefield ve Star Wars Jedi gibi oyunları da ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz.

Xbox Game Pass Ultimate ayrıca iPhone’unuzda Starfield oynamanıza olanak tanıyan Xbox Cloud Gaming’e erişim de içeriyor. Game Pass ve EA Play yoluyla kurulabilecek pek çok oyun varken, Başlangıç Paketi’nin 512 GB sabit diskinin hızla dolacağı kesin. Tabii ki, bu durumun önüne geçmek için oyunları bitirdikten sonra silebilirsiniz ancak 2023 yılı itibarıyla 512 GB bir hayli az. Microsoft’un ayrıca 1 TB Xbox Series S konsolu da var ancak bu teklifin bir parçası değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.