Beat Saber 21 Mayıs’ta 1.0 Sürüme Geçiş Yapacak!

Beat Saber 21 Mayıs'ta erken erişimden ayrılacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

1 Mayıs 2018’de PC ve PlayStation 4 için lansmana çıkan Beat Saber günümüzde erken erişim oyunu olarak oynanmaya devam ediyor. Bugün gelen bilgilere göre yapım 21 Mayıs’ta 1.0 yani tam sürüme geçiş yapacakmış.

blank

Beat Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Beat Saber oyuncular tarafından oldukça beğenilmişti. Steam’de oyuncular tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen yapım 32.00 TL fiyat etiketine sahip. Bugün PC Games N’in yapmış olduğu haber ile gündeme gelen oyunun tam sürüme geçiş tarihi belli olmuş. Yapılan habere göre Beat Saber 21 Mayıs’ta alacağı güncelleme ile 1.0 sürüme yani tam sürüme geçiş yapacakmış.

Oyuna gelecek olan güncelleeme ile beklenen özellikler arasında yer alan Seviye Editörü de oyunculara sunulacak. Seviye Editörü ile oyuncular kendi seviyelerini belirleyebilecek ve seviye oluşturabilecekler. Seviye Editörü 2D grafik açılarına sahip  olacak. Bu editör oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. Oyuncular yeni zorluklara erişebilecekler.

PC Games N’in haberinde dikkat çeken diğer bir nokta ise oyunun erken erişimden çıkması ile fiyatın yükseleceğini belirtmesi oluyor. Ülkemizde 32.00 TL olan yapım, yapılan habere göre tam sürüme geçmesi ile fiyat etiketini artıracakmış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol