Beat Saber 1 Milyon Kopya Satışını Geride Bıraktı!

Beat Saber, Şubat 2019'a kadar 1 milyon sattı.

1 Mayıs 2018’da PlayStation 4 ve PC oyuncuları için yayınlanan Beat Saber, oldukça başarılı bir süreç geçiriyor. Yayınlandığı günden bu yana kadar deli gibi satan oyunun satış rakamları oyuncular ile paylaşıldı. Beat Saber beklenenden fazla sattı.

Beat Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Beat Saber, tek oyunculu bir oynanışa sahip. Erken erişim oyunu olarak 1 Mayıs 2018’da hem PlayStation 4 hem de PC platformu oyuncularına sunulan yapım, sadece İngilizce dil desteğine sahip. Yayınlandığı günden bu yana güncellemeler ile daha iyi bir oynanış atmosferine sahip olan yapım, Steam’de 32.00 TL olarak satılmaya devam ediliyor.

Bugün VGChartz’ın haberi ile gündeme gelen yapım, yayınlanmasından Şubat 2019’a kadar PlayStation 4 ve PC platformunda toplamda 1 milyondan fazla satmış. Sanal gerçeklik oyunu olan yapım, 1 Mayıs 2018 – Şubat 2019 tarihleri arasında toplamda 1 milyondan fazla kopya satmayı başarmış. VGChartz’ın haberine göre bu rakamı Beat Games’in Pazarlama Müdürü olan Michaela Dvorak açıklamış.

Beat Games Pazarlama Müdürü Michaela Dvorak, ‘Şubat ayına kadar tüm platformlarda 1.000.000 kopya satışı gerçekleştirildi’ diyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol