Black Desert

MMORPG
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.4

Kullanıcı


BDO Birinci Yılı Şerefine Oyuncularına Yeni Etkinlikler Sunmaya Devam Ediyor!

Black Desert Online etkinliklere kaldığı yerden devam ediyor.

Yılların efsanevi MMORPG oyunu olan Black Desert Online maceracıları ile Türkiye sunucularının birinci yılını kutlamaya devam ediyor.

Bir yıl önce Black Desert Online Türkiye ve MENA sunucuları Türk oyuncular ile buluştu. Bir yıl boyunca aldığı güncellemeler ve içerikler ile oyunculara güzel bir MMORPG deneyimi yaşatan BDO şimdide çeşitli etkinlikler ile oyuncuların yüzünü güldürmeye hazırlanıyor.

8 Aralık’ta başlayacak olan ve sadece bir gün sürecek olan etkinlikte oyuncular bir defaya mahsus ‘Boss Savunma Teçhizatı Kutusu’nu satın alabilecekler. Oyuncular bu kutu içerisinden rastgele olarak “Sönük Ağaç Ruhu Zırhı”, “Giath’ın Miğferi”, “Red Nose Zırhı”, “Bheg’in Eldiveni” ve “Muskan’ın Ayakkabıları” zırhlarından bir tanesini kazanabilecekler. Oyunun birinci yılı şerefine oyuna gelecek olan yeni kahraman Archer beraberinde çeşitli ödülleri de oyunculara getirecek.

Yeni karakterden biraz bahsedecek olursak, Sylvia soyundan gelen Archer oyuna farklı bir soluk getirecek. Ana silah olarak Tatar Yayı’nı kullanan bu karakter alt silah olarak Raghon ile düşmanı uzaktan avlıyor. Archer çeşitli yetenekleri ile tek seferde birden fazla düşmanı etkisiz hale getirebiliyor.

Archer karakteri için ön kayıt yaptıran oyuncular çeşitli hediyelerinde sahibi olacaklar. 5-12 Aralık tarihleri arasında bakımdan önce ön kayıt yaptıran oyuncular “Karakter Slotu Genişletme Kuponları”, “Kamasylve Kutsamaları (7 Günlük)” gibi ödüllerin sahibi olacaklar. Oyuncular bu dönem de Archer karakterini özelleştirebilecekler ve ücretsiz oyun içi eşyalar kazanabilecekler.

Hazırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda BDO maceracılarına Cliff’in hazırladığı silahları bir etkinlik ile sunmuştu. Etkinliğe katılamayan oyuncuların yüzünü güldürmek isteyen BDO, oyunculara basit bir görev eşliğinde Cliff’in silahlarını kullanma fırsatı veriyor.

Görev ile;

  • Cliff Ana Silah(+15)
  • Cliff Alt Silah(+15)
  • Cliff Uyanış Silahı(+15)

NOT: Daha önce bu etkinliğe katılan oyuncular Cliff silahlarını tekrar kazanamazlar.

Geçtiğimiz hafta oyuncuların kıyasıya maceralarına ev sahipliği yapan Arsha Turnuvası önümüzdeki haftalarda da devam edecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol