League Of Legends

MMORTS
Takip Et
8.9

Çok iyi

7.9

Kullanıcı

BAU eSports Hong Kong’ta Ülkemizi Temsil Edecek!

League of Legends 2019 Dünya Şampiyonası'nda temsilcimiz BAU eSports olacak.

Birbirinden farklı lig ve kupalarda oldukça yüksek performans gösteren BAU eSports Hong Kong yolunda ilerliyor. Ülkemizi Avrupa maçlarında temsil edecek olan BAU eSports, dünya şampiyonu olmaya çalışacak.

2018 Collegiate Esports League Turkey Şampiyonu, 2018 Avrupa Üniversitelerarası Espor Şampiyonası’nda Avrupa şampiyonu ve son olarak 2019 Üniversite Ligi finalinde Türkiye Şampiyonu olarak iyi bir performans sergileyen BAU eSports ülkemizi temsil etmeye hak kazandı. 25 – 28 Temmuz tarihleri arasında Hong Kong’ta düzenlenecek olan Dünya Şampiyonası maçlarında ülkemizi temsil etme hakkı elde eden BAU eSports, şampiyon olabilmek için ter dökecek.

11 ülkeden gelen 12 farklı takım ile mücadele edecek olan BAU eSports, maçlara Hong Kong’ta yer alan Riot Games ve VSPN üzerinde katılacak. League of Legends 2019 Dünya Şampiyonası’nda temsilcimiz boy gösterecek.

Bahçeşehir Üniversitesi öğrencileri tarafından kurulan ve birçok alanda faliyet gösteren BAU eSports, sektörün en abaşarılı takımlarından birisi haline geldi. LoL’ün yanı sıra Fortnite, CS:GO, FIFA gibi oyunlarda da boy gösteren bu grup turnuvalarda yer almaya devam ediyorlar.

Temsilcimiz 22 Temmuz Pazartesi günü Hong Kong’a uçacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol