Battletech’in 1.9 Güncellemesi Yayınlandı

Battletech yeni güncellemesi ile yeni bir zorluğu oyuncularına sundu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Nisan 2018’de tam sürüm olarak oynanmaya başlanan Battletech günümüzde gerçek zamanlı olarak oyuncuları bir araya getirmeye devam ederken yeni bir güncelleme daha aldı. Güncelleme dün akşam saatlerinde Steam üzerinde duyuruldu.

23 Şubat’a kadar yüzde 66 indirimli olarak satışlarına devam edecek olan Battletech şuanda 20.74 TL olarak satılıyor. Günümüze kadar sayısız güncelleme alan ve almaya devam eden oyun, dün akşam da 1.9 güncellemesi ile gündeme geldi. Şuanda indirilebilir olan güncellemenin notları da oyuncular ile paylaşıldı.

Oyun içerisine çeşitli makine ve araç seçenekleri getiren 1.9 güncellemesi yeni mod desteği ile birlikte oyuncularına yeni seçenekler de getirecek. Güncelleme oyuna 8 yeni araç eklerken, kariyer modu için yeni bir zorluk ayarı da oyuna gelen yenilikler arasında yer aldı. Oyun içerisinde bazı uzun menzilli ve kısa menzilli yol bulma sorunu gelen güncelleme ile çözüme kavuşturulurken, oyunun mağazasına yeni mermiler de eklendi.

Güncelleme notlarının sonunda bilinen sorunların da en kısa sürede ortadan kaldırılacağı belirtiliyor.

Güncelleme notlarının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol