Battlefleet Gothic: Armada 2’nin Yeni Genişlemesi 50.00 TL Olarak Satışlara Açıldı!

Battlefleet Gothic: Armada 2 yeni bir genişleme aldı.

Bizleri uzayın derinliklerine götüren ve rekabet dolu savaşlara ev sahipliği yapan Battlefleet Gothic: Armada 2 geçtiğimiz günlerde duyurduğu Chaos Campaign Expansion adlı genişlemesini nihayet aldı. Genişleme paketi 50.00 TL olarak yayınlandı.

Şu sıralar Steam’de yüzde 33 indirimli olarak Steam’de satışlarına devam eden Battlefleet Gothic: Armada 2, 9 Temmuz’a kadar 93.80 TL’ye satılıyor. Dün haberlerimizde yer alan ve gece yeni genişlemesini oyunculara sunan yapım, içeriğini zenginleştirmeye devam ediyor. Steam’de 50.00 TL fiyat etiketine sahip olan Chaos Campaign Expansion, oyuna getirdiği yeni uzay gemileri ve görevleri ile oyunculara sonu gelmeyen savaşlar sunacak.

Araç filosunu ve zorluklarını artıran yapım yeni genişlemesi ile oyunculara yepyeni bir hikaye de sunuyor. Oyuncular bu hikaye de ilerlerken yeni ve farklı çarpışmalara girecek, hayatta kalabilmek hiç kolay olmayacak. Chaos Campaign Expansion genişlemesi ile oyun içerisinde yükseltmeler yapabilecek ve uzay araçlarını daha gelişmiş yapılara kavuşturabileceğiz.

Yeni genişleme ile oyun içerisindeki aksiyon ve gerilim yüklü sahneler de daha kızışmış bir şekilde karşımıza çıkacak. Oyuncular birbirinden farklı düşmanlara karşı mücadele edecek ve onları yok edebilmek için ellerinden geleni yapacaklar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol