Battlefield V’in Yeni Güncellemesi Gecikmeli’de Olsa Yayınlandı!

Battlefield V'in güncellemesi yayınlandı.

Hayatta kalma modu ile Kasım 2018’de oyunculara sunulan Battlefield V geçtiğimiz haftalarda duyurduğu güncellemesini nihayet aldı.

Geçtiğimiz günlerde Battlefield V oyuncularına sunulması beklenen Bölüm 1: Overture güncellemesi nihayet dün oyunculara sunuldu. Gecikmeli de olsa oyuncuların beğenisine sunulan güncelleme beraberinde oyuna yeni bir hikayeye sahip bir mod getirdi. DICE tarafından verilen güncelleme müjdesinde Battlefield V’in savaş hikayelerinin sonuncusu olarak nitelendirilen The Last Tiger’ın oyunculara sunulduğu bilgisi veriliyor.

The Last Tiger ile birlikte oyuna 17 farklı tank dahil oluyor. Bu savaş hikayesinde oyuncular tanklar ile savaşlara dahil olacak ve hayatta kalmaya çalışacaklar. Yeni bir çok oyunculu harita getiren güncelleme aksiyon yüklü tank savaşlarına ev sahipliği yapacak. Yeni haritanın adının Panzerstorm olduğunu da unutmadan belirtelim. Rekabeti en üst noktaya çıkaracak olan bu haritada tank mermileri ortalığı kasıp kavuracak. Yeni silah modelleri ve yeni skinlerde oyunculara sunulan yenilikler arasında yer alıyor. Yeni skinler uçaklar ve tankları da kapsayacak.

Oyuncular hazırlık alanında maket düşman modelleri ile pratiklik kazanabilecek ve savaşlara daha etkili bir şekilde katılabilecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol